• feature
 • feature
 • Zapytaj o dostępność
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG30E-B

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG30E-B

893,50 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
4974019954189
Producent:
Sharp
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG30E-B to połączenie technologii Plasmacluster Ion, potrójnego systemu filtrów i funkcji nawilżania.  Oczyszcza powietrze ze  szkodliwych substancji, takich jak bakterie, zarodniki pleśni, wirusy lub alergeny. Jest to idealny oczyszczacz powietrza dla powierzchni do 21 m² (przepływ powietrza do 180 m³/h). Wydajność nawilżania wynosi 350 ml/h, pojemność zbiornika na wodę to 1,8 l. Sprawdzi się w zarówno w domu (w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym, sypialni) a także w biurze czy gabinecie.

Dodatkowo Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG30E-B jest cichy, pracuje już od 23 dB. Cechuje go także bardzo niskie zużycie prądu – od zaledwie 4,1 do 27 W. Dzięki wyposażeniu w wysokiej klasy filtr HEPA i zastosowaniu przebadanej technologii Plasmacluster jest szczególnie polecany alergikom. Sposób filtracji powietrza sprawia, że świetnie radzi sobie również w usuwaniu SMOGu.

TECHNOLOGIA PLASMACLUSTER 7000

Plasmacluster to sprawdzona metoda, która neutralizuje wirusy, bakterie, grzyby, alergeny i pleśń oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy takie jak: dym papierosowy, pot czy zapach zwierząt. Zmniejsza ona elektryczność statyczną pozbywając się przylegających cząsteczek kurzu. 

Wydajna jonizacja powietrza w oczyszczaczu powietrza Sharp HG30E-B uzyskiwana jest dzięki generatorowi jonów HIGH DENSITY 7000.  Zapewnia równowagę jonową powietrza, wypuszczając do powierza strumień jonów dodatnich i  ujemnych. Szybkość działania zapewnia niemal natychmiastową skuteczność i odczuwalną poprawę samopoczucia i zdrowia użytkowników, także alergików i osób cierpiących na bóle migrenowe. To efekt zaczerpnięty z przyrody i porównywalny do jakości powietrza, którą możemy spotkać w lesie, na łonie natury.

Technologia Plasmacluster dzięki generowaniu jonów dodatnich i ujemnych powoduje: eliminowanie smogu, wirusów, bakterii, alergenów i pleśni, usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz redukowanie elektryczności statycznej, poprawę poziomu nawilżenia skóry.

FUNKCJA NAWILŻANIA EWAPORACYJNEGO

Oczyszczacz Sharp UA-HG30E-B został wyposażony w funkcję nawilżania powietrza którego  wydajność wynosi 350 ml/h. Urządzenia ma wbudowany 1,8-litrowy zbiornik na wodę (wystarcza na około 5 godzin pracy). Zbiornik na wodę jest bardzo łatwy w demontażu i czyszczeniu (łatwa konserwację filtra nawilżacza). Na panelu urządzenia znajdują wskaźniki informujące o poziomie wody w pojemniku, o pracy nawilżacza a także wskaźnik filtra który informuje o konieczności wyczyszczenia filtra nawilżacza. Wyświetlacz informuje także o poziomie wilgotności powietrza w pomieszczeniu (20-90%) oraz o temperaturze powietrza w pomieszczeniu (0-50°C). 

Podczas upalnych dni, oczyszczacz Sharp UA-HG30E-B może być stosowany także jako klimatyzer,  który obniży temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni. W tym celu do zbiornika na wodę należy wrzucić kostki lodu. 

SYSTEM FILTRACJI

Filtr wstępny - zatrzymuje największe zanieczyszczenia zatrzymując kurz, sierść zwierząt, włosy, itp. 

Filtr węglowy - odpowiada za absorpcję szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów. Neutralizuje większość niebezpiecznych związków lotnych, w tym m.in. benzo(a)piren i formaldehyd.

Filtr HEPA H13 - wyróżnia go skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Efektywnie usuwa większość cząsteczek o średnicy nawet 0,3 mikrona. Zatrzymuje m.in. pyły PM2.5 i PM10, będące głównymi składowymi niebezpiecznego smogu a także wirusy, grzyby i alergeny wziewne.

Filtr wodny - mata ewaporacyjna, należy ją regularnie czyścić w warunkach domowych co znacząco wydłuża żywotność pozostałych filtrów. Zapewniająca optymalną wilgotność powietrza i dodatkowo zabezpiecza przed rozwojem mikroorganizmów.

Jonizacja Plasmacluster - zapobiega gromadzeniu się kurzu na całej, oczyszczanej powierzchni. Usuwa drobiny o wielkości nawet 0,01 mikrona.

WBUDOWANE CZUJNIKI:

W oczyszczaczu powietrza Sharp UA-HG30E-B zastosowano następujące czujniki: 

Czujnik kurzu

Czujnik temperatury

Czujnik wilgotności powietrza

3-stopniowa skala kolorystyczna, dzięki której oczyszczacz Sharp UA-HG30E-B informuje o stopniu zanieczyszczenia:

zielony – czyste powietrze,

pomarańczowy – umiarkowanie zanieczyszczone powietrze,

czerwony – bardzo zanieczyszczone powietrze.

TRYBY PRACY

W oczyszczaczu powietrza Sharp UA-HG30E-B  zastosowano: 

1. Tryb AUTO: urządzenie samo dostosowuje intensywność pracy do stopnia zanieczyszczenia i poziomu wilgotności;

2. Tryb Ion Shower: specjalny tryb wykorzystujący technologię Plasmacluster. Urządzenie przez 10 minut emituje jony przy maksymalnej prędkości nawiewu, zmniejszając elektryczność statyczną i uwalniając kurz. Następnie przez 50 minut intensywnie pobiera zgromadzone zanieczyszczenia. Ten tryb pracy jest szczególnie polecany do oczyszczenia pomieszczenia przed snem; 

3. Tryb Sleep: urządzenie pracuje bardzo cicho, emituje zaledwie 21 dB. Niski poziom głośności oraz możliwość wyłączenia wyświetlacza zapewniają spokojny sen w oczyszczanym pomieszczeniu.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Wysoką jakość wykonania produktu potwierdzają liczne nagrody i atesty. Są to:

1. Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2023

2. Atest PZH – potwierdza bezpieczeństwo jego stosowania i brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne 

3. Certyfikat Allergy UK - ten model oczyszczacza powietrza posiada przyznany przez The British Allergy Foundation certyfikat Seal of Approval który potwierdza wysoką skuteczność w efektywnym usuwaniu z powietrza alergenów i roztoczy.

FUNKCJE DODATKOWE

Technologia Plasmacluster

Tryb Ion Shower 

Funkcja nawilżania- nawilżanie powietrza (350 ml/h)

Wskaźnik nawilżania- informacja o braku wody i pracy nawilżacza

Wskaźnik filtra - informacja o czyszczeniu filtra

Wyświetlanie poziomu temperatury (0-50°C) i wilgotności (20-90%)

Autonomiczność - urządzenie może pracować bez wody

Bardzo cichy (21-48 dB)

Tryb auto - automatyczne oczyszczanie

3 tryby pracy manualnej

Tryb SLEEP

3 czujniki - kurzu, temperatury i wilgotności

Wskaźnik kurzu - 3-kolorowa skala

Regulacja jasności wyświetlacza: komfort na noc

Wyłącznik czasowy - umożliwia ustawienie czasu wyłączenia urządzenia

Auto Restart - powrót do ostatniego trybu pracy

Uchwyt „wygodne przenoszenie”

Parametry techniczne
 • Sharp
 • wolnostojący
 • 57,0 x 38,0 x 19,7 cm
 • czarny
 • 7.2
 • 1.8
 • 27
 • tak
 • 48
 • nie
 • tak
 • nie
 • 350
 • nie
 • 21
 • 180
 • tak
 • ewaporacyjny
 • 2
 • 4.1
 • 21
Załączniki

Podobne produkty

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij