Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger little 2 czarny

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger little 2 czarny

1 056,10 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
7630850300468
Producent:
Stadler
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Roger little - cichy, wydajny oczyszczacz powietrza do pomieszczeń o powierzchni do 33 m2 - filtruje zanieczyszczenia i gazy, zapewniając czyste i zdrowe powietrze. Nieprzerwanie mierzy jakość powietrza i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia gazowe, takie jak nieprzyjemne zapachy lub lotne związki organiczne (LZO). Jeśli stan powietrza ulega pogorszeniu, wskaźnik jakości powietrza zmienia kolor.

Jeśli aktywowany jest inteligentny tryb auto, mobilny oczyszczacz powietrza Roger little sam dostosuje wydajność pracy do aktualnych potrzeb. Im bardziej zanieczyszczone powietrze, tym wyższy będzie wybrany przez niego poziom wydajności.

Elegancki oczyszczacz powietrza wyposażony jest w zmywalny, tekstylny filtr wstępny, który usuwa z powietrza większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczenia oraz posiada funkcję zapewniająca higienę Sanitized®.

Sercem oczyszczacza powietrza jest Dual FilterTM - połączenie filtra HEPA H12 i filtra z węglem aktywnym. Wysoce wydajny filtr HEPA usuwa z powietrza zanieczyszczenia takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie, podczas gdy filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy obecne w powietrzu.

Roger w ciągu godziny usuwa 99,3% koronawirusów (SARS-CoV-2) z powietrza. A dzięki timerowi i diodzie LED, którą można całkowicie wyłączyć, dobry sen z Rogerem little jest gwarantowany!

WSKAŹNIK CADR

Wskaźnik CADR (Clean Air Delivery Rate) wskazuje objętość oczyszczonego powietrza, jaką może wytworzyć oczyszczacz powietrza. Wartość została określona na podstawie niezależnych testów laboratoryjnych w oparciu o standard AHAM. Wyższe wartości CADR oznaczają, że oczyszczacz powietrza może być zalecany do większych pomieszczeń.

Wskaźnik CADR jest mierzony w metrach sześciennych powietrza na godzinę. Oczyszczacz powietrza Roger little jest odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 33 m2 i wymienia powietrze 3 razy na godzinę.

W przypadku silnie zanieczyszczonego powietrza w pomieszczeniu oraz dla alergików, Roger little jest zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 20 m2 - z częstotliwością wymiany powietrza 5 razy na godzinę.

ZALETY PRODUKTU

Wskaźnik jakości powietrza

Roger w niewielkim stopniu pokazuje jakość powietrza w pomieszczeniu. Za pomocą swoich czujników stale mierzy jakość powietrza. Wskaźnik jakości powietrza informuje o pogorszeniu się jakości powietrza poprzez zmianę koloru (niebieski = dobra, pomarańczowy = średnia, czerwony = zła).

Technologia Dual Filter™

Dual Filtr™ jest sercem oczyszczacza powietrza. Stanowi on połączenie filtra HEPA (H12) i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa z powietrza zanieczyszczenia, takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie. Roger jest szczególnie polecany dla alergików, co potwierdza posiadany przez niego znak jakości ECARF. Filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.)

NIEZAWODNA FILTRACJA

Filtr wstępny

Tekstylny filtr wstępny usuwa z powietrza większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczenia. W ten sposób chroni Dual Filter™ i wydłuża jego żywotność.

Funkcja zapewniająca higienę Sanitized® chroni filtr wstępny przed rozwojem mikroorganizmów. Tekstylny filtr wstępny może być prany w temperaturze 30°C w delikatnym cyklu prania na zimno.

Ochrona antybakteryjna jest gwarantowana przez co najmniej 20 prań. Przy normalnym użytkowaniu zaleca się pranie filtrów wstępnych co 3 miesiące, natomiast alergikom zaleca się pranie raz w miesiącu.

Wymiana filtrów

Pojemność filtrów jest ograniczona, co oznacza, że musi on być wymieniany co 8-12 miesięcy, w zależności od narażenia na działanie zanieczyszczeń i gazów. Dzięki inteligentnemu timerowi filtra, Roger little dokładnie pokazuje, kiedy należy wymienić filtr.

Filtracja cząsteczek

Dual FilterTM oczyszczacza Roger little podczas testu TÜV uzyskał wynik potwierdzający jego skuteczność (test oczyszczania z cząstek stałych). Roger little filtruje 100% cząsteczek o wielkości 0,255 mikrometrów (test przeprowadzono w oparciu o normę DIN 71460-1:2006). Dla porównania: ludzki włos ma grubość 80 mikrometrów. Tak więc filtrowane cząsteczki są 313 razy mniejsze.

Parametry techniczne
 • Stadler
 • wolnostojący
 • 330 x 450 x 170 mm
 • czarny
 • 4.7
 • 40
 • tak
 • 59
 • nie
 • nie
 • nie
 • nie
 • 33
 • 90
 • nie
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij