Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger 2

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger 2

1 625,20 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
7630850300482
Producent:
Stadler
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
145,53 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
194,31 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
259,35 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza Roger zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 66 m2 - w domu i w pracy!

Dzięki dwóm czujnikom ten przenośny oczyszczacz powietrza stale mierzy jakość powietrza i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia, takie jak nieprzyjemne zapachy, lotne związki organiczne (LZO), drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie. Jeśli jakość powietrza ulega pogorszeniu, wskaźnik jakości powietrza informuje o tym użytkownika poprzez zmianę koloru i automatycznie dostosowuje wydajność oczyszczania w inteligentnym trybie automatycznym. Im bardziej zanieczyszczone powietrze, tym wyższy będzie poziom wydajności.

Oczyszczacz powietrza o pięknym kształcie jest teraz wyposażony w zmywalny, tekstylny filtr wstępny, zapewniający higienę Sanitized®.

Dual Filtr™ - serce oczyszczacza powietrza - jest połączeniem filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Wysoce wydajny filtr HEPA H12 usuwa z powietrza zanieczyszczenia takie jak drobny pył, alergeny, pyłki, wirusy i bakterie, podczas gdy filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy obecne w powietrzu.

Oprócz funkcji timera i trybu nocnego, imponujące funkcje Roger'a obejmują również WiFi: możesz monitorować jakość powietrza w czasie rzeczywistym i sterować wszystkimi jego funkcjami za pomocą aplikacji na swoim smartfonie - dzięki temu możesz zagwarantować zdrowe powietrze w domu nawet wtedy, gdy jesteś poza nim!

WSKAŹNIK CADR

(Clean Air Delivery Rate) wskazuje objętość oczyszczonego powietrza, jaką może zapewnić oczyszczacz powietrza. Nasza wartość została określona na podstawie niezależnych testów laboratoryjnych w oparciu o standard AHAM. Wyższe wartości CADR oznaczają, że oczyszczacz powietrza może być zalecany do większych pomieszczeń.

Wskaźnik CADR jest mierzony w metrach sześciennych powietrza na godzinę. Oczyszczacz powietrza Roger nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 66 m2 i wymienia powietrze 3 razy na godzinę.

W przypadku silnie zanieczyszczonego powietrza w pomieszczeniu oraz gdy jest używany przez alergików, zaleca się by Roger pracował w pomieszczeniach do 39 m2 powierzchni - z częstotliwością wymiany powietrza 5 razy na godzinę.

ZALETY PRODUKTU

Wskaźnik jakości powietrza

Roger pokazuje jakość powietrza w pomieszczeniu. Stale mierzy jakość powietrza za pomocą swoich czujników. Wskaźnik jakości powietrza informuje Cię o pogorszeniu się jakości powietrza poprzez zmianę koloru (niebieski = dobra, pomarańczowy = średnia, czerwony = zła).

Technologia Dual Filter™

Dual Filtr™ jest sercem oczyszczacza powietrza. Stanowi on połączenie filtra HEPA (H12) i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa z powietrza zanieczyszczenia, takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie. Szczególnie polecany dla alergików - Roger posiada znak jakości ECARF. Filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp).

Kontrola urządzenia za pomocą aplikacji (WiFi)

Roger jest wyposażony w WiFi i może być sterowany za pomocą aplikacji na smartfony "Smart Life - Smart Living". Jakość powietrza może być monitorowana i kontrolowana za pomocą aplikacji, która umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami Rogera w czasie rzeczywistym. Dodatkowa funkcja ochrony przed dziećmi, która jest dostępna tylko przez aplikację, dezaktywuje przyciski na urządzeniu na wybrany okres czasu.

NIEZAWODNA FILTRACJA

Filtr wstępny

Tekstylny filtr wstępny usuwa z powietrza większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczenia. W ten sposób chroni Dual Filtr™ i wydłuża jego żywotność.

Funkcja zapewniająca higienę Sanitized® chroni filtr wstępny przed rozwojem mikroorganizmów. Tekstylny filtr wstępny może być prany w temperaturze 30°C w delikatnym cyklu prania na zimno.

Ochrona antybakteryjna jest gwarantowana przez co najmniej 20 prań. Przy normalnym użytkowaniu zaleca się pranie filtra wstępnego co 3 miesiące, natomiast alergikom zaleca się pranie raz w miesiącu.

Wymiana filtrów

Pojemność filtra Dual Filter™ jest ograniczona, co oznacza, że musi on być wymieniany co 8-12 miesięcy, w zależności od narażenia na działanie zanieczyszczeń i gazów. Dzięki inteligentnemu timerowi filtra, Roger dokładnie pokazuje, kiedy należy wymienić filtr.

Filtracja cząsteczek

Dual Filtr™ firmy Roger uzyskał przekonujące wyniki podczas testu TÜV (test oczyszczania z cząstek stałych). Roger filtruje 100% cząstek o wielkości 0,255 mikrometra (test przeprowadzono w oparciu o normę DIN 71460-1:2006). Dla porównania: ludzki włos ma grubość 80 mikrometrów. Zatem filtrowane cząsteczki są 313 razy mniejsze. Dodatkowy test potwierdził: oczyszczacz powietrza Roger skutecznie filtruje 99,9% wszystkich wirusów grypy typu A i aerozoli z powietrza w ciągu 60 minut (testowane w komorze testowej o pojemności 28 m3).

Parametry techniczne
 • Stadler
 • wolnostojący
 • 420 x 516 x 200 mm
 • czarny
 • 6.8
 • 100
 • tak
 • 65
 • tak
 • nie
 • nie
 • nie
 • 66
 • 465
 • nie
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij