Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger Big 2

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger Big 2

2 113,01 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
7630850300505
Producent:
Stadler
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
178,05 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
226,83 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
308,13 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza Roger big zapewnia czyste powietrze w dużych pomieszczeniach: salach konferencyjnych, biurach typu open space i innych przestrzeniach o powierzchni do 104m2.

Dzięki dwóm czujnikom ten mobilny oczyszczacz powietrza stale mierzy jakość powietrza i natychmiast wykrywa zanieczyszczenia, takie jak nieprzyjemne zapachy, lotne związki organiczne (LZO), pyłki, drobny pył, wirusy i bakterie. Jeśli jakość powietrza ulega pogorszeniu, wskaźnik jakości powietrza informuje o tym użytkownika, zmieniając kolor.

Jeśli włączony jest inteligentny tryb auto, wydajność oczyszczania będzie regulowana automatycznie. Im bardziej zanieczyszczone powietrze, tym wyższy będzie poziom wydajności.

Ten sprytnie zaprojektowany oczyszczacz powietrza posiada również dwa zmywalne, tekstylne filtry wstępne z funkcją zapewniającą higienę Sanitized®. Sercem oczyszczacza powietrza są dwa filtry Dual FilterTM, które są połączeniem filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Wysoce wydajny filtr HEPA H12 usuwa z powietrza zanieczyszczenia takie jak drobny pył, alergeny, pyłki, wirusy i bakterie, natomiast filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy. Roger big usuwa 99,9%* wszystkich koronawirusów (SARS-CoV 2) z powietrza w ciągu godziny.

Oprócz funkcji timera, trybu nocnego i kółek ułatwiających transport, które umożliwiają przemieszczanie, Roger big posiada również WiFi: możesz monitorować jakość powietrza i sterować wszystkimi jego funkcjami za pomocą aplikacji, dzięki czemu czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu jest zawsze gwarantowane!

FILTRACJA WIRUSÓW

Wyniki testów wykazały, że oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger big jest w stanie usunąć z powietrza 99,9% aktywnych wirusów SARS- CoV 2, które wywołują COVID-19. Według Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (EPA) "prawidłowo stosowane oczyszczacze powietrza mogą pomóc w redukcji zanieczyszczeń powietrza w budynkach mieszkalnych lub zamkniętych pomieszczeniach, w tym wirusów".

Oczyszczacz powietrza Roger big może pomóc zmniejszyć ryzyko infekcji wirusowych, a tym samym zapewnić rodzinie i wszystkim innym osobom przebywającym w domu najlepszą możliwą ochronę przed zarażeniem się koronawirusem.

Dodatkowy test potwierdził: oczyszczacz powietrza Roger big skutecznie filtruje 99,9% wszystkich wirusów grypy A i aerozoli z powietrza w ciągu 60 minut (testowane w komorze testowej o pojemności 28 m3).

WSKAŹNIK CADR

Wskaźnik CADR (Clean Air Delivery Rate) wskazuje objętość oczyszczonego powietrza, jaką może oczyścić oczyszczacz powietrza. Wartość została określona na podstawie niezależnych testów laboratoryjnych w oparciu o standard AHAM. Wyższe wartości CADR oznaczają, że oczyszczacz powietrza może być zalecany do większych pomieszczeń. Wskaźnik CADR jest mierzony w metrach sześciennych powietrza na godzinę.

Roger big nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 104 m2 i wymienia powietrze 3 razy na godzinę. W przypadku silnie zanieczyszczonego powietrza w pomieszczeniu oraz dla alergików, Roger big jest zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 62 m2 - z częstotliwością wymiany powietrza 5 razy na godzinę.

ZALETY PRODUKTU

Wskaźnik jakości powietrza

Roger Big pokazuje jakość powietrza w pomieszczeniu. Za pomocą swoich czujników stale mierzy jakość powietrza. Wskaźnik jakości powietrza informuje o pogorszeniu się jakości powietrza poprzez zmianę koloru (niebieski = dobra, pomarańczowy = średnia, czerwony = zła).

Technologia Dual Filter™

Dual Filtr™ jest sercem oczyszczacza powietrza. Stanowi on połączenie filtra HEPA (H12) i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa z powietrza zanieczyszczenia, takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie. Roger jest szczególnie polecany dla alergików, co potwierdza posiadany przez niego znak jakości ECARF. Filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.)

Kontrola urządzenia za pomocą aplikacji (WiFi)

Roger big jest wyposażony w WiFi i może być sterowany za pomocą aplikacji na smartfony "Smart Life - SmartLiving". Jakość powietrza może być monitorowana i kontrolowana za pomocą aplikacji, która umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami oczyszczacza Roger big w czasie rzeczywistym. Dodatkowa funkcja, kontrola rodzicielska, jest dostępna tylko przez aplikację, dezaktywuje przyciski na urządzeniu na wybrany okres czasu.

NIEZAWODNA FILTRACJA

Filtry wstępne

Tekstylne filtry wstępne usuwają z powietrza większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczenia. W ten sposób chronią dwa filtry Dual Filters™ i przedłużają ich żywotność.

Funkcja zapewniająca higienę Sanitized® chroni filtry wstępne przed rozwojem mikroorganizmów. Tekstylne filtry wstępne mogą być prane w temperaturze 30°C w delikatnym cyklu prania na zimno. Ochrona antybakteryjna jest gwarantowana przez co najmniej 20 prań.

W przypadku normalnego użytkowania zaleca się pranie filtrów wstępnych co 3 miesiące, natomiast alergikom zaleca się pranie raz w miesiącu.

Wymiana filtrów

Pojemność dwóch filtrów Dual Filter™ jest ograniczona, co oznacza, że muszą być one wymieniane co 8-12 miesięcy, w zależności od narażenia na działanie zanieczyszczonego powietrza i gazów. Dzięki inteligentnemu timerowi filtra, Roger big dokładnie pokazuje, kiedy należy wymienić filtry.

Filtracja cząsteczek

Podwójne filtry Roger big Dual FilterTM uzyskały bardzo dobre wyniki podczas testu TÜV (test oczyszczania z cząstek stałych). Roger big filtruje 100% cząstek o wielkości 0,255 mikrometrów (test przeprowadzony w oparciu o normę DIN 71460-1:2006). Dla porównania: ludzki włos ma grubość 80 mikrometrów. Tak więc filtrowane cząsteczki są 313 razy mniejsze.

Parametry techniczne
 • Stadler
 • wolnostojący
 • 420 x 520 x 340 mm
 • czarny
 • 10.5
 • 90
 • tak
 • 58
 • tak
 • nie
 • tak
 • nie
 • nie
 • 104
 • 736
 • nie
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij