Oczyszczacz powietrza Wells Jet Blue AL315

Oczyszczacz powietrza Wells Jet Blue AL315

2 265,04 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
8806318200086
Producent:
Wells
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
178,05 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
226,83 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
308,13 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza Wells AL315AWA z innowacyjnym systemem filtrów specjalnych, w którym główna rola przypadła Zero Clear HEPA (H14) to rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń większych (do 52 mkw), a zarazem niezwykle proste i intuicyjne. Wells AL315AWA to oczyszczacz dyskretny i praktyczny, który w przeciwieństwie do wielu rozwiązań na rynku możesz swobodnie postawić pod ścianą, a nie wpłynie to na jego skuteczność. 

Skuteczność oczyszczacza Wells jest imponująca – usuwa 99,997% cząsteczek wielkości zaledwie 0,3 um, a zastosowany w nim filtr H14 Zero Clear HEPA to produkt wykorzystywany w laboratoriach i szpitalach. To filtr najwyższej klasy, którego zastosowanie w urządzeniach domowego użytku jest niezwykle rzadkie – Wells jest tu wyjątkiem. Wysoki wynik AL315AWA oparty jest na skuteczności mierzonej poprzez porównanie ilości mikrocząsteczek przed i po procesie filtracji (testy wykonano w warunkach laboratoryjnych, w związku z czym skuteczność warunkach domowych może się nieznacznie różnić). 

EFEKTYWNY SYSTEM FILTRACJI

System filtrów zastosowanych w oczyszczaczu powietrza Wells składa się z czterech poziomów:

Filtr wstępny z mikrofibry – usuwa duże cząstki zanieczyszczeń, takie jak kurz czy sierść zwierząt.

Filtr specjalny – innowacyjne i praktyczne rozwiązanie: cztery różne filtry. Każdy z nich usuwa alergeny i zanieczyszczenia charakterystyczne dla danego sezonu.

Filtr węglowy – usuwa nieprzyjemne, codzienne zapachy domowe oraz zanieczyszczenia mające wpływ na tzw. „syndrom chorego domu”, a zatem wszystkie LOZ (lotne związki organiczne; ang. VOC – volatile organic compounds).

Filtr H14 Zero Clear HEPA – najnowszej generacji filtr dostępny wyłącznie w oczyszczaczach powietrza marki Wells! Skuteczność oczyszczania tego filtra HEPA wynosi aż 99,997%* nanozanieczyszczeń wielkości zaledwie 0,3 mm. To filtr najwyższej klasy, używany powszechnie w szpitalach oraz laboratoriach, o wiele rzadziej w oczyszczaczach powietrza domowego użytku.

*Wynik ten oparty jest na skuteczności mierzonej poprzez porównanie ilości mikrocząsteczek przed i po procesie filtracji. Testy wykonano w warunkach laboratoryjnych, w związku z czym skuteczność w warunkach domowych może się nieznacznie różnić.

INTELIGENTNE FILTRY SPECJALNE

*w zestawie dostępny jest filtr antystatyczny, pozostałe filtry są do nabycia osobno.

Filtr antystatyczny który zatrzymuje ultra drobny pył unoszący się w powietrzu. Cząsteczki takiego pyłu są mniejsze niż 0,3μm i mogą częściowo przenikać przez filtr HEPA. W zanieczyszczonym powietrzu miejskim, może stanowić on do 40% masy zawieszonych w powietrzu pyłów. W Polsce drobny pył zawieszony jest bardzo często nośnikiem m.in. benzo(a)pirenu.

Filtr z zeolitem sprawdza się przy nadmiernej ilości związków amoniaku czy formaldehydów a także związków fosforanu, jonów ołowiu, cynku, miedzi i rtęci. Wszystkie te zanieczyszczenia są powszechnie występujące w tzw. smogu angielskim, który jest dominującym typem w Polsce.

Filtr antyalergiczny zatrzymuje cząsteczki mikroplastiku oraz pyłki roślin unoszące się w naszym otoczeniu. Jest to dodatkowa ochrona przed dolegliwościami górnych dróg oddechowych. Pyłki i cząsteczki mikroplastiku wywołują objawy alergii takie jak: katar, wysypka, podrażnienie górnych dróg oddechowych, co w konsekwencji może prowadzić do wystąpienia astmy.

Filtr deodoryzujący z aktywnym węglem to wzmocniony filtr węglowy, który wyłapuje zanieczyszczenia chemiczne i zapach przez mikropory aktywnego węgla. Filtr polecany także właścicielom zwierząt, dzięki wysokiej skuteczności pochłaniania niechcianych zapachów.

SYSTEM KONTROLI JAKOŚCI POWIETRZA

Krok 1. Czułe i skuteczne czujniki ilości i jakości zanieczyszczeń powietrza:

Czujnik mikropyłu – pomiar jakości powietrza w czasie rzeczywistym.

Czujnik zapachu – pomiar ilości lotnych związków organicznych w powietrzu.

Czujnik światła – pomiar ilości światła w mieszkaniu (gdy robi się ciemno oczyszczacz autonomicznie wyłącza podświetlenie panelu).

Krok 2. Zintegrowany wskaźnik jakości powietrza pobiera informacje z czujników i wyświetla jakość powietrza na bieżąco:

 • Niebieski – dobry

 • Zielony – normalny

 • Pomarańczowy – zły

 • Czerwony – bardzo zły

EFEKTOWNY DESIGN I TECHNOLOGIA

Inteligentne rozwiązania 

Zintegrowany wskaźnik czystości umożliwia natychmiastowy wgląd w poziom jakości powietrza w Twoim domu

Praktyczny i elegancki wygląd

Kształt wieży pozwala na ustawienie oczyszczacza Wells blisko ściany, co sprawia, że jego użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze. 

Prostota obsługi

Intuicyjny interfejs z głównymi funkcjami dostępnymi “od ręki”

Bezpieczeństwo

Dodatkowe zabezpieczenie wylotu powietrza za pomocą podwójnej, gęstej kratki. 

Parametry techniczne
 • Wells
 • wolnostojący
 • 420 x 237 x 723 mm
 • biały
 • 11
 • 56
 • tak
 • 49.9
 • nie
 • nie
 • tak
 • nie
 • nie
 • 51.9
 • 456
 • nie
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij