Oczyszczacz powietrza Wells AL106

Oczyszczacz powietrza Wells AL106

1 015,45 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
8806318200079
Producent:
Wells
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł
Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz Wells łączy w sobie to, czego potrzebujesz najbardziej: ciszę, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wells AL106AWA możesz powiesić na ścianie lub dyskretnie postawić obok biurka lub łóżka; możesz przy nim spać i pracować, usypiać dziecko albo medytować, ponieważ jest cichszy niż szelest kartek w bibliotece. I cieszyć się zdrowym powietrzem w każdej chwili swojego cennego życia!

Kompaktowy oczyszczacz powietrza Wells AL106AWA to także sprawdzony, inteligentny system filtrowania powietrza wykorzystujący tzw. zwężkę Venturiego. To nic innego jak sposób na znaczne przyspieszenie przepływu powietrza przez zestaw filtrów, co zapewnia, że czyste powietrze pojawi się w Twoim domu w jeszcze krótszym czasie.

Wysoką skuteczność zapewnia także innowacyjny kształt dysku zbierającego powietrze, oparty na systemie wgłębień i wypukłości, dzięki czemu zasysane zanieczyszczenia są ukierunkowywane wprost na filtry. To gwarancja, że żaden pyłek, roztocze czy alergen nie zostanie pominięty w procesie oczyszczania.

EFEKTYWNY SYSTEM FILTRACJI

System filtrów zastosowanych w oczyszczaczu powietrza Wells składa się z czterech poziomów:  

Filtr wstępny  – usuwa duże cząstki zanieczyszczeń, takie jak kurz czy sierść zwierząt.

Filtr specjalny – innowacyjne i praktyczne rozwiązanie: cztery różne filtry, które dopasujesz do swoich potrzeb! Każdy z nich usuwa alergeny i zanieczyszczenia charakterystyczne dla koncentracji różnego rodzaju zanieczyszczeń!

Filtr węglowy – usuwa nieprzyjemne, codzienne zapachy domowe oraz zanieczyszczenia mające wpływ na tzw. „syndrom chorego domu”, a zatem wszystkie LOZ (lotne związki organiczne; ang. VOC – volatile organic compounds).

Filtr HEPA 14 Zero Clear – najnowszej generacji filtr dostępny wyłącznie w oczyszczaczach marki Wells! Skuteczność oczyszczania tego filtra HEPA wynosi aż 99,997%* nanozanieczyszczeń wielkości zaledwie 0,3 mm. To filtr najwyższej klasy H14, używany powszechnie w szpitalach oraz laboratoriach, o wiele rzadziej w oczyszczaczach powietrza domowego użytku.

*Wynik ten oparty jest na skuteczności mierzonej poprzez porównanie ilości mikrocząsteczek przed i po procesie filtracji. Testy wykonano w warunkach laboratoryjnych, w związku z czym skuteczność w warunkach domowych może się nieznacznie różnić.  

INTELIGENTNE FILTRY SPECJALNE

*w zestawie dostępny jest filtr antystatyczny, pozostałe filtry są do nabycia osobno.

Filtr antystatyczny który zatrzymuje ultra drobny pył unoszący się w powietrzu. Cząsteczki takiego pyłu są mniejsze niż 0,3μm i mogą częściowo przenikać przez filtr HEPA. W zanieczyszczonym powietrzu miejskim, może stanowić on do 40% masy zawieszonych w powietrzu pyłów. W Polsce drobny pył zawieszony jest bardzo często nośnikiem m.in. benzo(a)pirenu.

Filtr z zeolitem sprawdza się przy nadmiernej ilości związków amoniaku czy formaldehydów a także związków fosforanu, jonów ołowiu, cynku, miedzi i rtęci. Wszystkie te zanieczyszczenia są powszechnie występujące w tzw. smogu angielskim, który jest dominującym typem w Polsce.

Filtr antyalergiczny  zatrzymuje cząsteczki mikroplastiku oraz pyłki roślin unoszące się w naszym otoczeniu. Jest to dodatkowa ochrona przed dolegliwościami górnych dróg oddechowych. Pyłki i cząsteczki mikroplastiku wywołują objawy alergii takie jak: katar, wysypka, podrażenienie górnych dróg oddechowych, co w konsekwencji może prowadzić do wystąpienia astmy.

Filtr deodoryzujący z aktywnym węglem to wzmocniony filtr węglowy, który wyłapuje zanieczyszczenia chemiczne i zapach przez mikropory aktywnego węgla. Filtr polecany także właścicielom zwierząt, dzięki wysokiej skuteczności pochłaniania niechcianych zapachów.

SYSTEM KONTROLI JAKOŚCI POWIETRZA

Faza 1. Potrójny system czujników

Czujnik światła – dokonuje pomiaru ilości światła w mieszkaniu i w razie potrzeby przełącza urządzenie w tryb nocny.

Czujnik kurzu – dokonuje pomiaru całkowitej ilości cząsteczek pyłowych i innych zanieczyszczeń.

Czujnik zapachów – mierzy dopuszczalną ilość szkodliwych gazów i zapachów w powietrzu.

Faza 2. Przekrojowy system wskaźników jakości powietrza

Pobiera sygnały z czujników i w zależności od wyników na bieżąco wyświetla jakość powietrza:

 • Niebieski – bardzo dobra

 • Zielony –dobra

 • Pomarańczowy – średnia

 • Czerwony – zła

STYLOWE DOPEŁNIENIE WNĘTRZA

Oczyszczacz Wells  AL106AWA jest dostępny w dwóch wersjach – naściennej (oczyszczacz powietrza na ścianę). Uchwyt na ścianę należy kupić osobno.

Druga wersja, to oczyszczacz do postawienia na podłodze. Urządzenie prezentuje się świetnie w każdej odsłonie.

Wells wyglądem nawiązuje do skandynawskiego stylu hygge. Pokrywa jest z tworzywa imitującego estetyczną tkaninę w stonowanym kolorze, która sprawia, że twoje otoczenie stanie się przytulne i komfortowe.

Co ważne – zastosowany materiał jest łatwy do utrzymania w czystości i nie zbiera kurzu!

Parametry techniczne
 • Wells
 • wolnostojący
 • 360mm x 173mm x 360mm
 • biały
 • 5
 • 25
 • tak
 • 44.4
 • nie
 • nie
 • tak
 • nie
 • nie
 • 19.8
 • 156
 • nie
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij