• Zapytaj o dostępność

Oczyszczacz powietrza LifaAir LAX200

974,80 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
6420281000096
Producent:
LIFAair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł
Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

LIFAair LAX200 to najnowszy oczyszczacz powietrza fińskiej marki - pierwszy model z wyświetlaczem w ofercie producenta. Cechuje go współczynnik CADR do 170 m3/h, dzięki czemu może pracować na powierzchni do 25 m2. W urządzeniu pojawiła się opatentowana technologia 6G. Oprócz filtrów wstępnego, HEPA H13 i węglowego, oferuje powłokę tytanu i światło UV neutralizujące drobnoustroje i związki lotne oraz jonizator dezaktywujący zanieczyszczenia. Oczyszczacz jest wyposażony w czujnik jakości powietrza badający stężenie pyłów PM2,5, który kontroluje tryb automatyczny. Daje również możliwość sterowania ręcznego - użytkownik może wybrać 1 z 4 poziomów prędkości wentylatora.

Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 cechują również ciche działanie (od 23 dB) i energooszczędność - maksymalny pobór prądu to zaledwie 20 W.

Dla wygody użytkownika pojawił się w nim również programator czasowy. Timer pozwala na ustawienie czasu automatycznego włączenia lub wyłączenia urządzenia.

W urządzeniu zastosowano także blokadę rodzicielską. Oczyszczacz cechują kompaktowe wymiary i minimalistyczny projekt, które idealnie wpisują się w obecnie dominującą ideę minimalizmu.

ZAAWANSOWANA FILTRACJA

Najnowszy oczyszczacz powietrza to nie tylko standardowy zestaw filtrów. Urządzenie jest wyposażone w filtr wstępny, HEPA H13 i węgiel aktywny, które zatrzymują pyły, wirusy, alergeny i gazy.

Dodatkowym wsparciem są zastosowane w nim powłoka z dwutlenku tytanu i światło UV, dzięki którym neutralizuje szkodliwe drobnoustroje. Całość wspiera również jonizator kationowo-anionowy - zupełnie nowe rozwiązanie w propozycjach fińskiej marki. Opatentowana technologia 6G jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów filtracyjnych dostępnych w oczyszczaczach powietrza dostępnych na rynku

Producent zadbał nie tylko o skuteczność, ale także funkcjonalność filtra do oczyszczacza LIFAair LAX200. Przyjął on formę walca, dzięki czemu jego wymiana jest niezwykle łatwa. Co więcej, urządzenie kontroluje odczyty z czujnika i śledzi historię pracy, by w odpowiednim momencie poinformować użytkownika o konieczności wymiany. Gdy jego żywotność dobiegnie końca, na panelu sterowania zaświeci się wskaźnik filtra.

TRYBY PRACY

W kompaktowym oczyszczaczu powietrza LIFAair LAX200 pojawił się czujnik jakości powietrza, który na bieżąco kontroluje poziom pyłów PM2,5. Dzięki danym o stężeniu cząsteczek składowych smogu, urządzenie oferuje tryb automatyczny. Gdy wykryje zanieczyszczenia w badanym powietrzu, samoczynnie przyspieszy działanie wentylatora. W ten sposób gwarantuje wysoką skuteczność przy zachowaniu minimalnej głośności i niskiego poboru prądu. 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LAX200 prezentuje pozyskane przez czujnik dane na panelu sterowania. Jest wyposażony w cyfrowy wskaźnik jakości powietrza i kolorową obręcz LED przedstawiającą ogólny poziom zanieczyszczenia. Użytkownik może wykorzystać to podczas sterowania manualnego - do jego dyspozycji pozostają 4 poziomy prędkości wentylatora

Dodatkowym rozwiązaniem jest tryb uśpienia, który pozwala zadbać o prawidłową higienę snu. W nocy oczyszczacz LIFAair LAX200 może pracować na najniższych obrotach i przy wygaszonych wskaźnikach. Nic nie będzie zakłócało spokojnego wypoczynku domowników - urządzenie może być więc z powodzeniem wykorzystywane również w sypialni.

FUNKCJE DODATKOWE

Nowy oczyszczacz LIFAair LAX200 to najmniejszy oczyszczacz powietrza w ofercie fińskiego producenta. To także pierwsze urządzenie wyposażone w wyświetlacz i dotykowy panel sterowania. Użytkownik zyskuje więc dostęp do wszystkich danych na temat jakości powietrza i parametrów działania. Może również dowolnie zmieniać ustawienia pracy.

W oczyszczaczu pojawiły się również dodatkowe rozwiązania, wśród których warto wymienić:

 • timer on/timer off - możliwość ustawienia czasu automatycznego włączenia lub wyłączenia oczyszczacza,

 • blokada rodzicielska - wyłączenie panelu sterowania celem ochrony przed niepożądanymi zmianami ustawień,

 • wyłączenie światła UV i jonizatora.

Parametry techniczne
 • LIFAair
 • wolnostojący
 • 280 × 350 mm
 • biały
 • 3
 • 20
 • tak
 • 62
 • tak
 • tak
 • tak
 • nie
 • nie
 • 25
 • 170
 • nie
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij