Oczyszczacz powietrza Lifa Air LAS302

Oczyszczacz powietrza Lifa Air LAS302

3 251,22 zł brutto

Dostępność:
Ostatnie sztuki
Kod EAN:
6970852545711
Producent:
LIFAair
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
283,74 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
365,04 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
470,73 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

LIFAair LAS302 to oczyszczacz powietrza i sterylizator o współczynniku CADR do 310 m3/h, który może pracować w pomieszczeniach o powierzchni 40-60 m2. Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię filtracji 3G, zapewniając blisko 100% skuteczność w wychwytywaniu najdrobniejszych zanieczyszczeń. Zastosowany laserowy czujnik pyłów PM2,5 kontroluje pracę automatyczną. Oczyszczacz może być sterowany za pomocą dotykowego panelu lub poprzez aplikację mobilną.

Oczyszczacz powietrza LIFAair LAS302 cechuje elegancki design. Obudowa o owalnej konstrukcji z wysokiej jakości stali ocynkowanej jest odporna na uszkodzenia i zapewnia dużą efektywność w pobieraniu zanieczyszczeń. Oczyszczacz jednym z nielicznych urządzeń w ofercie fińskiego producenta, który został wyposażony w wyświetlacz. Na nim znajdziemy wskaźnik pyłów PM2,5 w postaci liczbowej. Pojawił się w nim również dotykowy panel sterowania, który zastąpił panel sensoryczny. Głośność urządzenia nie przekracza 66 dB(A).

OPATENTOWANA FILTRACJA 3G

Oczyszczacz LIFAair LAS302 wykorzystuje opatentowaną technologię filtracji 3G. To rozwiązanie zaprojektowane z myślą o obiektach szpitalnych i wojskowych, gdzie muszą panować sterylne warunki. Producent zdecydował się dostarczyć podobną jakość do biur i domów prywatnych. Wyjątkowa skuteczność została osiągnięta przy niskim spadku ciśnienia, więc oczyszczacz pracuje skutecznie, energooszczędnie i cicho.

Opatentowana technologia filtracji 3G to odpowiedź na potrzeby pojawiające się przez cały rok. Dzięki niej urządzenie usuwa wszystkie zanieczyszczenia, które mogą występować w miejscach pracy i domach prywatnych. Oczyszczacz LIFAair LAS302 wykazuje zdolność do zatrzymywania cząsteczek smogu, wirusów, alergenów, pleśni. Neutralizuje również szkodliwe związki lotne. Filtr 3G wykazuje skuteczność przekraczającą 99,99% zatrzymywaniu cząsteczek stałych i 95% w przypadku zanieczyszczeń gazowych.

PROCES FILTRACJI

Pierwszym etapem filtracji jest filtr wstępny, który wychwytuje największe zanieczyszczenia. Zatrzymuje kurz, sierść, włosy etc., by te nie dotarły do warstw głównych.

Następnie powietrze poddawane jest sterylizacji za pomocą jonizatora plazmowego, który stanowi część opatentowanej technologii 3G. Na skutek działania wolnych elektronów i naładowanych jonów dochodzi do usunięcia drobnoustrojów. Wchodzą one w reakcję z białkami w wirusach, bakteriami, pleśniami i zarodnikami, skutecznie je dezaktywując. Badania potwierdziły, że rozwiązanie jest w stanie usunąć 99,99% bakterii Staphylococcus albus obecnych w pomieszczeniu o objętości 20 m3. Jonizacja plazmowa w oczyszczaczu LIFA LAS302 neutralizuje ponad 95% wszystkich drobnoustrojów zawartych w powietrzu.

Tak przygotowane powietrze przechodzi następnie przez filtr 3G. To właśnie on odpowiada za usunięcie wszystkich standardowo pojawiających się w domach zanieczyszczeń. Ma zdolność zatrzymywania cząsteczek smogu, wirusów, alergenów, pleśni i gazów. To rozwiązanie zaprojektowane z myślą o obiektach szpitalnych i wojskowych. Imponująca skuteczność sięgająca 99,99% w przypadku cząsteczek stałych i 95% dla gazów została przeniesiona do warunków domowych. Wszyscy użytkownicy mogą więc odetchnąć z prawdziwą ulgą.

INTELIGENTNA PRACA AUTOMATYCZNA

W oczyszczaczu powietrza LIFAair LAS302 pojawił się laserowy czujnik pyłów PM2,5. Wbudowany sensor na bieżąco analizuje stężenie szkodliwego pyłu w pomieszczeniu. Poziom szkodliwych cząsteczek smogu prezentuje wskaźnik pyłów PM2,5, który znajdziemy na wyświetlaczu. To cenna wskazówka dla tych użytkowników, którzy korzystają z dotykowego panelu sterowania i samodzielnie kontrolują prędkość pracy wentylatora.

Wbudowany czujnik pyłów PM2,5 zapewnia tryb automatyczny. Oczyszczacz powietrza LIFAair LAS302 może samoczynnie dostosowywać prędkość swojego działania do aktualnych potrzeb, oceniając warunki panujące w pomieszczeniu. Gdy poziom zanieczyszczenia przekroczy 12 µg/m³, urządzenie uruchomi wyższy program. Dzięki temu działa nie tylko skutecznie, ale również cicho i energooszczędnie.

Dodatkowym rozwiązaniem w oczyszczaczu LIFAair LAS302 jest tryb sleep. Urządzenie działa na najniższych obrotach i przy wygaszonym wyświetlaczu. Tym samym zapewnia domownikom komfortowe warunki do snu i wypoczynku.

WYŚWIETLACZ

Oczyszczacz powietrza LIFAair LAS302 odbiega odrobinę od charakterystycznego dla fińskiego producenta designu. Podstawą wciąż jest biała obudowa ze stali ocynkowanej, która przez perforację znajdują się na dole zasysa brudne powietrze. W tym modelu nie pojawił się jednak sensoryczny panel - zastąpił go dotykowy panel sterowania otaczający wywiew. Na górze urządzenia znajdziemy także wyświetlacz, który dotychczas nie pojawiał się w oczyszczaczach powietrza LIFAair.

Oczyszczacz LIFAair LAS302 można obsługiwać również manualnie z poziomu panelu sterowania. Do dyspozycji użytkownika pozostają 4 poziomy prędkości wentylatora. Może dostosowywać je do warunków panujących w pomieszczeniu, korzystając z danych prezentowanych przez wskaźnik.

Udogodnieniem dla użytkowników z pewnością jest aplikacja mobilna. Oczyszczacz powietrza LIFAair LAS302 można połączyć z dowolnym urządzeniem działającym w systemach Android lub iOS.

Parametry techniczne
 • LIFAair
 • wolnostojący
 • ⌀300×800 mm
 • biały
 • 7.9
 • 45
 • nie
 • 66
 • tak
 • tak
 • nie
 • nie
 • tak
 • 60
 • 330
 • nie
Załączniki
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij