Oczyszczacz powietrza Blueair PRO XL

Oczyszczacz powietrza Blueair PRO XL

10 324,39 zł brutto

Dostępność:
Dostępny na zamówienie
Kod EAN:
689122002590
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
893,50 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
1 178,05 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
1 421,95 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Filtruje powietrze z zalecaną w branży szybkością 4,8 wymian na godzinę (lub mniej więcej co 12,5 minut) w pomieszczeniu o powierzchni 110 m², skutecznie obniżając poziom cząstek i utrzymując komfortowe środowisko w bardzo dużych przestrzeniach o planie otwartym czy przestrzeniach roboczych. Pro XL tłoczy imponującą objętość powietrza z prędkością 28 metrów sześciennych na minutę przy najwyższym ustawieniu prędkości.

Model Pro XL jest standardowo wyposażony w moduł Air Intelligence Module (AIM) z dwoma inteligentnymi czujnikami do pomiaru poziomu cząstek i gazów w powietrzu wewnętrznym. Po włączeniu trybu AUTO urządzenie automatycznie reguluje prędkość wentylatora tak, aby utrzymać optymalną czystość powietrza.

Niezwykła szybkość działania

Zaprojektowany z myślą o ciężkiej pracy model Pro XL został przetestowany przez niezależnych ekspertów z AHAM, uzyskując maksymalny możliwy wskaźnik Clean Air Delivery Rate (CADR) dla dymu/>450, pyłków/>450 i kurzu/>400.

Cichy zwycięzca

Niemal bezszelestna praca przy niskiej prędkości (32 dB), a przy najwyższym ustawieniu – głośność odpowiadająca poziomowi hałasu w biurze (58 dB).

TECHNOLOGIA HEPASILENT

Tym, co nas wyróżnia, jest unikalne połączenie filtracji elektrostatycznej i mechanicznej, czyli technologia HEPASilent™. Takie połączenie pozwala używać filtrów, które są mniej gęste i wymagają niższego ciśnienia powietrza niż tradycyjne filtry HEPA, ale gwarantują taką samą wydajność, dzięki czemu oczyszczacze są cichsze i bardziej energooszczędne.

Tylko oczyszczacze powietrza Blueair posiadają technologię HEPASilent™ zapewniającą maksymalną filtrację przy minimalnym poziomie hałasu. Pionierska technologia filtracji Blueair szybciej oczyszcza powietrze i wytwarza więcej czystego powietrza dzięki połączeniu tradycyjnej filtracji mechanicznej z elektrostatycznym ładowaniem cząstek. Wraz z unikalną konstrukcją filtra Blueair zapewnia to usuwanie co najmniej 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek o wielkości nawet do 0,1 mikrometra przy minimalnym poziomie hałasu i zużyciu energii. Dlatego oczyszczacze powietrza Blueair są ciche jak szept i zużywają mniej energii niż żarówka.

Zaprojektowany z myślą o ciężkiej pracy model Pro L został przetestowany przez niezależnych ekspertów z AHAM, uzyskując maksymalny możliwy wskaźnik Clean Air Delivery Rate (CADR) dla dymu/>450, pyłków/>450 i kurzu/>400.

SPOSÓB FILTRACJI

Model Pro posiada zaawansowany filtr w kształcie litery V, który pozwala uzyskać maksymalną powierzchnię filtracji, zapobiega przedwczesnemu zatykaniu się i zamyka się jak książka, dzięki czemu użytkownik nie jest narażany na substancje zanieczyszczające podczas wymiany filtra. Modułowa budowa umożliwia dodanie filtra Carbon+ do usuwania lekkich gazów i zapachów.

Umieść oczyszczacz Pro XL na ścianie dzięki opcjonalnemu uchwytowi do montażu ściennego. Wytrzymały metalowy uchwyt pozwala oszczędzić miejsce na podłodze i lepiej je wykorzystać.

Parametry techniczne
 • Blueair
 • 112 x 50.4 x 24 cm
 • biały
 • 32
 • 256
 • nie
 • 58
 • nie
 • 110
 • 1614
 • nie
 • 1
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij