Oczyszczacz powietrza Blueair PRO M

Oczyszczacz powietrza Blueair PRO M

3 088,62 zł brutto

Dostępność:
do 14 dni
Kod EAN:
689122002620
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
243,09 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
324,39 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
405,69 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Filtruje powietrze z zalecaną w branży szybkością 4,8 wymian na godzinę (lub mniej więcej co 12,5 minut) w pomieszczeniu o powierzchni 36 m², skutecznie obniżając poziom cząstek i utrzymując komfortowe środowisko w pomieszczeniach średniej wielkości, takich jak duże gabinety, klasy szkolne czy strefa recepcji.​ Pro M tłoczy imponującą objętość powietrza z prędkością 9 metrów sześciennych na minutę przy najwyższym ustawieniu prędkości.

Umieszczony w kompaktowej obudowie ze stali ocynkowanej oczyszczacz zapewnia maksymalny dopływ czystego powietrza, a dzięki eleganckiej białej powłoce idealnie komponuje się z wystrojem wnętrza biura.

Niskie zużycie energii

Ogranicz koszty energii i używaj oczyszczacza przez 24 godziny na dobę bez żadnych obaw (11 – 85 W).

Cichy zwycięzca

Niemal bezszelestna praca przy niskiej prędkości (32 dB), a przy najwyższym ustawieniu – głośność odpowiadająca poziomowi hałasu w cichym biurze (55 dB).

TECHNOLOGIA HEPASILENT

Tym, co nas wyróżnia, jest unikalne połączenie filtracji elektrostatycznej i mechanicznej, czyli technologia HEPASilent™. Takie połączenie pozwala używać filtrów, które są mniej gęste i wymagają niższego ciśnienia powietrza niż tradycyjne filtry HEPA, ale gwarantują taką samą wydajność, dzięki czemu oczyszczacze są cichsze i bardziej energooszczędne.

Tylko oczyszczacze powietrza Blueair posiadają technologię HEPASilent™ zapewniającą maksymalną filtrację przy minimalnym poziomie hałasu. Pionierska technologia filtracji Blueair szybciej oczyszcza powietrze i wytwarza więcej czystego powietrza dzięki połączeniu tradycyjnej filtracji mechanicznej z elektrostatycznym ładowaniem cząstek. Wraz z unikalną konstrukcją filtra Blueair zapewnia to usuwanie co najmniej 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek o wielkości nawet do 0,1 mikrometra przy minimalnym poziomie hałasu i zużyciu energii. Dlatego oczyszczacze powietrza Blueair są ciche jak szept i zużywają mniej energii niż żarówka.

SPOSÓB FILTRACJI

Model Pro posiada zaawansowany filtr w kształcie litery V, który pozwala uzyskać maksymalną powierzchnię filtracji, zapobiega przedwczesnemu zatykaniu się i zamyka się jak książka, dzięki czemu użytkownik nie jest narażany na substancje zanieczyszczające podczas wymiany filtra. Modułowa budowa umożliwia dodanie filtra Carbon+ do usuwania lekkich gazów i zapachów.

Opcjonalny moduł Air Intelligence Module (AIM) z dwoma inteligentnymi czujnikami mierzy poziom cząstek i gazów w powietrzu wewnętrznym i automatycznie dostosowuje do niego prędkość wentylatora. Wystarczy włączyć tryb AUTO, a moduł AIM sam będzie utrzymywać optymalną jakość powietrza.

Parametry techniczne
 • Blueair
 • 43 x 50.4 x 24 cm
 • biały
 • 12
 • 85
 • nie
 • 55
 • nie
 • 36
 • 485
 • nie
 • 1
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij