Oczyszczacz powietrza Blueair DustMagnet™ 5210i

Oczyszczacz powietrza Blueair DustMagnet™ 5210i

1 056,10 zł brutto

Dostępność:
Ostatnie sztuki
Kod EAN:
689122015248
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza z serii DustMagnet™ cicho wyłapuje 99% unoszącego się w powietrzu kurzu, zanim osiądzie on na podłogach, meblach i innych powierzchniach. Technologia DustMagnet ™, dzięki połączeniu unikalnego sposobu przepływu powietrza i naładowanych filtrów wstępnych, przyciąga unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu jak magnes. 

Model 5210i zapewnia mniej kurzu i czystsze powietrze w małych i średnich pomieszczeniach o powierzchni do 22 m² (5 wymian powietrza na godzinę według AHAM).

Technologia HEPASilent™

DustMagnet™ wykorzystuje unikalną technologię Blueair HEPASilent™ , dzięki której urządzenie dostarcza więcej czystego powietrza niż tradycyjna filtracja HEPA -  ciszej i bardziej energooszczędnie. 

Technologia ta łączy filtrację elektrostatyczną i mechaniczną w celu usunięcia 99,97% cząsteczek unoszących się w powietrzu, takich jak: alergeny, kurz, pyłki, sierść i naskórek zwierząt, wirusy i bakterie oraz pleśń. Naturalny, aktywny węgiel skutecznie usuwa lotne związki organiczne (LZO), chemikalia, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy domowe.

Dzięki praktycznej górnej powierzchni, która może służyć jako stolik oraz eleganckiemu designowi oczyszczacz powietrza będzie idealnie pasował do stylu Twojego domu. 

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

Tryb automatyczny

Uruchomienie trybu Auto sprawi, że oczyszczacz powietrza automatycznie dostosuje się do poziomu zanieczyszeń w pomieszczeniu. Wentylator, w oparciu o odczyty czujnika, płynnie przechodzi do wyższej prędkości i zwalnia, gdy powietrze ponownie jest czyste. 

Rzeczywiste zużycie filtra

DustMagnet™ wykorzystuje opatentowany algorytm do dokładnego obliczania żywotności filtra w oparciu o czas użytkowania i ilość usuniętych zanieczyszczeń. Filtr może efektywnie oczyszczać powietrze przez maksymalnie jeden rok. Kiedy nadejdzie czas wymiany filtra, wskaźnik na urządzeniu i aplikacja Blueair wyświetlą odpowiednie powiadomienie.

Filtry wstępne – magnes dla kurzu

Unikalne dla linii DustMagnet™ dwa filtry wstępne ze stali nierdzewnej są ciągle naładowane dodatnio co sprawia, że skutecznie przyciągają cząsteczki kurzu. Filtry wstępne można czyścić i nie wymagają wymiany. 

Cichy jak szept

Dzięki naszej opatentowanej technologii filtracji HEPASilent™, urządzenia z serii DustMagnet™ oczyszczają powietrze ciszej niż szept. W najniższym trybie pracy wytwarzają jedynie 23 dB(A), a w trybie maksymalnym 47 dB(A) -  tyle ile cicha rozmowa.

Unikatowy przepływ powietrza

System podwójnego wylotu uwalnia czyste powietrze pod precyzyjnym kątem tworząc w pomieszczeniu efekt wirowy, który skupia unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu. Następnie kurz trafia do oczyszczacza, dzięki czemu jest efektywnie usuwany z otoczenia. 

APLIKACJA BLUEAIR

Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak wskaźnik czasu pozostałego do oczyszczenia powietrza i unikalnemu algorytmowi Blueair, który śledzi wiele parametrów w czasie rzeczywistym, będziesz mieć kontrolę nad postępem oczyszczania powietrza w Twoim domu. 

W aplikacji mobilnej dostępne są również informacje o realnym zużyciu filtra oraz wskazówki, jak wymienić filtr. Za pomocą funkcji „Witaj w domu”* oczyszczacz powietrza zacznie pracować, kiedy będziesz już blisko swojego miejsca zamieszkania, aby powitać Cię zdrowym i czystym powietrzem. 

Ta funkcja pozwala oszczędzać energię, bo urządzenie pracuje tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Aplikacja umożliwia również bezstopniową regulację trybu pracy oczyszczacza, w zakresie od 1 do 20 trybów prędkości. Oczyszczaczem możesz sterować również poprzez asystentów głosowych Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Parametry techniczne
 • Blueair
 • 52 x 22 x 22 cm
 • biały
 • 4.5
 • 22
 • tak
 • 47
 • tak
 • 48
 • 230
 • nie
 • 1
Załączniki
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij