Oczyszczacz powietrza Haus&Luft HL-OP-20 Pilot

Oczyszczacz powietrza Haus&Luft HL-OP-20 Pilot

852,85 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
5901308014940
Producent:
Haus&Luft
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza HL-OP-20 świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach domowych i biurowych do 50 m². 3 filtry, jonizator i lampa UV zadbają o czyste i świeże powietrze w Twoim otoczeniu.

Wysoka wydajność, uniwersalny design i szereg praktycznych funkcji to gwarancja satysfakcji.

Wyjątkowa skuteczność

Technologia OxyFrisch+, czyli 5-stopniowy system filtracji gwarantuje 99,98 % skuteczność oczyszczania powietrza. Filtr wstępny, filtr z węglem aktywnym i filtr HEPA13 rozprawią się, m.in.: z kurzem, sierścią, alergenami, zarodnikami grzybów, formaldehydem i szkodliwymi gazami. Lampa UV zabije bakterie i wirusy, a jonizator zadba o odpowiedni bilans jonów w powietrzu i poprawi Twoje samopoczucie.

Wysoka wydajność

Oczyszczacz marki HAUS&LUFT o mocy 70 W usuwa zanieczyszczenia z powierzchni do 50m². Oczyszcza nawet 481 m³ w ciągu godziny.

WYGODNE UŻYTKOWANIE

W górnej części oczyszczacza znajduje się czytelny wyświetlacz i 6 przycisków, dzięki którym jego obsługa nie sprawi Ci kłopotu. Możesz również sterować nim bezprzewodowo za pomocą pilota.

Oczyszczacz HL-OP-20 posiada wskaźnik jakości powietrza. W zależności od stopnia zanieczyszczenia urządzenie zmienia kolor. Wystarczy jedno Twoje spojrzenie i dowiesz się, czy możesz odetchnąć z ulgą. Urządzenie poinformuje Cię także o konieczności wymiany filtra HEPA13 i filtra węglowego.

A jeśli nie chcesz przejmować się wyłączaniem oczyszczacza – skorzystaj z timera. Ustaw czas pracy na 2, 4 lub 8 godzin.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

Blokada przycisków

Oczami wyobraźni widzisz, jak Twoja pociecha bawi się kolorowym wyświetlaczem, a Ty ciągle ustawiasz wszystko od nowa? Nie musisz się tym przejmować. Wystarczy, że zablokujesz przyciski.

Dostosuj do siebie

Wybierz jeden z czterech poziomów prędkości wentylatora. Możesz regulować jego pracę w zależności od swoich potrzeb. Do dyspozycji masz również funkcję AUTO, która dostosowuje tryb pracy wentylatora do aktualnej jakości powietrza.

Pracuje dla Ciebie, kiedy śpisz

Chcesz mieć pewność, że zasypiasz, oddychając powietrzem wolnym od alergenów i wirusów? Korzystaj z oczyszczacza nawet w nocy. Po uruchomieniu funkcji SLEEP urządzenie pracuje tak, abyś Ty mógł spać spokojnie. Wentylator działa wolniej i ciszej, a wszystkie efekty świetlne zostają wyłączone.

Parametry techniczne
 • Haus&Luft
 • biały
 • 70
 • tak
 • 62
 • tak
 • tak
 • tak
 • 50
 • 481
 • nie
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij