Oczyszczacz powietrza Haus&Luft HL-OP-20/WIFI

Oczyszczacz powietrza Haus&Luft HL-OP-20/WIFI

1 218,70 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
5903151017932
Producent:
Haus&Luft
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
113,01 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
161,79 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
202,44 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Skuteczność na poziomie 99,98 %, czujnik jakości powietrza PM 2,5 oraz praktyczne funkcje pomogą Ci troszczyć się o Twoje zdrowie zarówno w dzień, jak i w nocy.

Bezlitosny dla zanieczyszczeń

W oczyszczaczu marki HAUS&LUFT zastosowano technologię OxyFrisch+. To 5-stopniowy system filtracji, który zapewnia aż 99,98 % skuteczności.

Filtr wstępny i filtr HEPA 13 pochłaniają sierść, włosy, alergeny, kurz oraz zarodniki grzybów.

Filtr z węglem aktywnym rozprawia się z benzenem, formaldehydem, nieprzyjemnymi zapachami i innymi szkodliwymi gazami.

Lampa UV eliminuje wirusy i bakterie.

Jonizator generuje odpowiednią ilość jonów ujemnych, aby zneutralizować jony dodatnie, które wytwarzają, np. urządzenia elektryczne w Twoim domu. Dzięki odpowiedniemu bilansowi jonów możesz poczuć się jak na spacerze w lesie. Oddychaj lekko i ciesz się świeżym powietrzem.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

Oczyszczacz HL-OP-20/WiFi to wydajność na poziomie 481 m³. Zapewnia wysoką jakość powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m². Jest cichy. Przy najniższej prędkości wentylatora poziom hałasu to zaledwie 29 dB.

Steruj swoim smartfonem

Sprawdzaj stan powietrza, włączaj, zmieniaj ustawienia, nie ruszając się z kanapy. Wystarczy Twój smartfon połączony z Wi-Fi i aplikacja Tuya Smart. Urządzenie możesz obsługiwać również tradycyjnie za pomocą przycisków, które znajdują się w jego górnej części.

Dodatkowa ochrona

Zdarzyło Ci się kiedyś niechcący zmienić parametry urządzenia? A może Twoja pociecha lubi poznawać nowinki technologiczne? Oczyszczacz powietrza posiada blokadę panelu sterującego, dzięki czemu uchronisz się przed przypadkowym wciśnięciem przycisku.

Korzystaj, jak Ci wygodnie

Chcesz samodzielnie regulować poziom prędkości wentylatora, czy włączyć funkcję AUTO, która automatycznie dopasuje jego prędkość w zależności od jakości powietrza? Ty decydujesz, jak wolisz.

Jakość powietrza pod czujną kontrolą

Oczyszczacz powietrza HL-OP-20/WiFi posiada czujnik jakości powietrza PM 2,5, który wykrywa cząsteczki pyłu zawieszonego o średnicy nie większej niż 2,5 mikrometra.

Urządzenie dostosowuje również kolor podświetlenia do jakości powietrza. Niebieski oznacza czyste, żółty – normalne, pomarańczowy – nieodpowiednie a czerwony – mocno zanieczyszczone powietrze.

Śpij spokojnie i oddychaj czystym powietrzem

Dzięki funkcji SLEEP oczyszczacz może pracować nawet w nocy. Aby nie zakłócać Twojego snu zmniejsza prędkość pracy wentylatora, wyłącza podświetlenie i wszystkie diody.

Jeśli nie chcesz, żeby urządzenie pracowało całą noc, możesz skorzystać z timera i zaprogramować automatyczne wyłączenie za 2, 4 lub 8 godzin.

Parametry techniczne
  • Haus&Luft
  • biały
  • 70
  • tak
  • 62
  • tak
  • tak
  • 50
  • 481
  • nie
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij