Oczyszczacz powietrza Haus&Luft HL-OP-11/WIFI

Oczyszczacz powietrza Haus&Luft HL-OP-11/WIFI

527,64 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
5903151017949
Producent:
Haus&Luft
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz HL-OP-11/WiFi został wyposażony w 5-stopniowy system filtracji oraz miernik jakości powietrza PM 2,5, aby na bieżąco monitorować stan powietrza, którym oddychasz. Wysoka skuteczność oczyszczania w połączeniu z atrakcyjnym wyglądem i możliwość sterowania smartfonem gwarantuje satysfakcję użytkowania.

Wydajny i wyjątkowo skuteczny

Oczyszczacz powietrza HL-OP-11/WiFi przeznaczony jest do pomieszczeń do 30 m². Jest w stanie oczyścić 230 m³/h. Wysoką efektywność (99,98 %) zawdzięcza technologii OxyFrisch+, czyli 5-stopniowemu systemowi filtracji.

Jest wyposażony w 3 filtry (filtr wstępny, filtr HEPA13, filtr z węglem aktywnym), które usuwają z powietrza alergeny, kurz, szkodliwe gazy, brzydkie zapachy, czy zarodniki pleśni i grzybów.

Aby zmaksymalizować skuteczność oczyszczania urządzenie posiada lampę UV i jonizator. Lampa UV eliminuje wirusy i bakterie, a jonizator neutralizuje jony dodatnie i sprawia, że oddycha się z lekkością.

PROSTA OBSŁUGA

Duży czytelny wyświetlacz, umieszczony w górnej części urządzenia, poinformuje Cię o aktualnej jakości powietrza i uruchomionej funkcji. Dotykowe klawisze precyzyjnie i szybko reagują na polecenia. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Smartfon z dostępem do Wi-Fi oraz aplikacja Tuya Smart pozwolą Ci wygodnie sterować oczyszczaczem marki HAUS&LUFT z każdego miejsca w domu lub biurze.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

Spokojna noc

Chcesz mieć pewność, że podczas snu powietrze w Twoim domu jest czyste? Aby spać spokojnie możesz uruchomić funkcję SLEEP. Prędkość wentylatora zostanie zminimalizowana, a wszystkie efekty świetlne wyłączone. Usłyszysz jedynie przyjemny, delikatny szum.

Praktyczne rozwiązania

Aby ułatwić codzienne użytkowanie, oprócz trybu nocnego, oczyszczacz posiada szereg przydatnych funkcji.

Do dyspozycji masz timer, dzięki któremu ustawisz czas pracy urządzenia (1-12 h). Po jego upływie oczyszczacz sam się wyłączy.

Możesz wybrać 1 z 4 poziomów prędkości lub skorzystać z funkcji AUTO. Wówczas tryb pracy wentylatora dostosuje się do stopnia zanieczyszczenia powietrza.

Stałe monitorowanie jakości powietrza

Oczyszczacz został wyposażony w czujnik jakości powietrza PM 2,5. Na wyświetlaczu pojawia się aktualna wartość cyfrowa pyłu zawieszonego o cząstkach do 2,5 mikrometra. Kolor podświetlenia zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza (niebieski – czyste, żółty – umiarkowane, pomarańczowy – zanieczyszczone, czerwony – bardzo zanieczyszczone).

Atrakcyjny design

Oczyszczacz powietrza HL-OP-11/WiFi to prosta biała obudowa z ażurowymi elementami i delikatnym szarym logo producenta. Całość wygląda nowocześnie i elegancko. Jest niewielkich rozmiarów, dlatego bez problemu znajdziesz dla niego miejsce. Będzie nie tylko Twoim pomocnikiem w dbaniu o zdrowie, ale również ozdobą.

Parametry techniczne
  • Haus&Luft
  • biały
  • 38
  • tak
  • 58
  • tak
  • 30
  • 230
  • nie
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij