• feature
 • feature
 • feature
 • Zapytaj o dostępność
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PM50E-B

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PM50E-B

812,20 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
4974019953571
Producent:
Sharp
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PM50E-B to urządzenie, które zostało zaprojektowane tak, by obok bardzo ważnej funkcji oczyszczania powietrza zapewnić jego użytkownikom spokojne, letnie wieczory i noce bez ukąszeń i niepożądanych odgłosów owadów. Oczyszczacz Sharp UA-PM50E-B  oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji, takich jak bakterie, zarodniki pleśni, wirusy lub alergeny. Jest to idealny oczyszczacz powietrza dla powierzchni do 40 m² (przepływ powietrza do 306m³/h).  Dodatkowo jest cichy, pracuje już od 23 dB. Cechuje go także bardzo niskie zużycie prądu – od zaledwie 4 do 37 W. Sprawdzi się w zarówno w domu (w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym, sypialni) a także w biurze czy gabinecie. Dzięki wyposażeniu w wysokiej klasy filtr HEPA H13 i zastosowaniu przebadanej technologii Plasmacluster jest szczególnie polecany alergikom. Urządzenie ma 4 tryby pracy, które można łatwo wybrać zgodnie z życzeniem, w tym bardzo spokojny tryb nocny. 

Sposób filtracji powietrza składający się z drobnych oczek filtru wstępnego, filtra HEPA – usuwa alergeny, wirusy, pyłki, roztocza oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy. Świetnie radzi sobie również w usuwaniu SMOGu. Zastosowane w nim filtry wyróżnia długa żywotność i niskie koszty eksploatacyjne.

TECHNOLOGIA PLASMACLUSTER 7000

Plasmacluster to sprawdzona metoda, która neutralizuje wirusy, bakterie, grzyby, alergeny i pleśń oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy takie jak: dym papierosowy, pot czy zapach zwierząt. Zmniejsza ona elektryczność statyczną pozbywając się przylegających cząsteczek kurzu. 

Wydajna jonizacja powietrza w oczyszczaczu powietrza Sharp UA-PM50E-B uzyskiwana jest dzięki generatorowi jonów HIGH DENSITY 7000.  Zapewnia równowagę jonową powietrza, wypuszczając do powierza strumień jonów dodatnich i ujemnych. Szybkość działania zapewnia niemal natychmiastową skuteczność i odczuwalną poprawę samopoczucia i zdrowia użytkowników, także alergików i osób cierpiących na bóle migrenowe. To efekt zaczerpnięty z przyrody i porównywalny do jakości powietrza, którą możemy spotkać w lesie, na łonie natury.

Technologia Plasmacluster dzięki generowaniu jonów dodatnich i ujemnych powoduje: eliminowanie smogu, wirusów, bakterii, alergenów i pleśni, usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz redukowanie elektryczności statycznej, poprawę poziomu nawilżenia skóry.

FUNKCJA CHWYTANIA KOMARÓW

Oczyszczacz Sharp UA-PM50E-B został wyposażony w innowacyjną pułapkę na komary którą opracowano  we współpracy z malezyjskim instytutem badawczym Institute for Medical Research. Czarny kolor urządzenia nie jest przypadkowy, na panelu oczyszczacza zamieszczono panel z podłużnymi lampami UV których zadaniem jest przyciąganie owadów.

Wewnątrz urządzenia, zaraz pod panelem znajduje się wymienny lep, który ma za zadanie zatrzymywać owady i inne większe zanieczyszczenia zanim przedostaną się one do filtra. Jest to rozwiązanie które  znacząco przedłuża żywotność filtrów.

O konieczności wymiany lepu, informuje migający wskaźnik lepu zamieszczony na wyświetlaczu oczyszczacza. Lep zachowuje swoje właściwości przez około 2 miesiące od włożenia, w zestawie znajdują się 3 sztuki, które zdecydowanie wystarczą na cały sezon aktywności owadów.

SYSTEM FILTRACJI

Filtr wstępny - zatrzymuje największe zanieczyszczenia zatrzymując kurz, sierść zwierząt, włosy, itp. 

Filtr węglowy - odpowiada za absorpcję szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów. Neutralizuje większość niebezpiecznych związków lotnych, w tym m.in. benzo(a)piren i formaldehyd.

Filtr HEPA H13 - wyróżnia go skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Efektywnie usuwa większość cząsteczek o średnicy nawet 0,3 mikrona. Zatrzymuje m.in. pyły PM2.5 i PM10, będące głównymi składowymi niebezpiecznego smogu a także wirusy, grzyby i alergeny wziewne. 

Jonizacja Plasmacluster - zapobiega gromadzeniu się kurzu na całej, oczyszczanej powierzchni. Pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

WBUDOWANE CZUJNIKI

W oczyszczaczu powietrza Sharp UA-PM50E-B zastosowano następujący czujnik: 

Czujnik pyłów i kurzu

Czujnik zapachu

3-stopniowa skala kolorystyczna, dzięki której oczyszczacz Sharp UA-PM50E-B informuje o stopniu zanieczyszczenia:

zielony – czyste powietrze,

pomarańczowy – umiarkowanie zanieczyszczone powietrze,

czerwony – bardzo zanieczyszczone powietrze.


TRYBY PRACY:

1. Tryb Auto: urządzenie samo dostosowuje intensywność pracy do stopnia zanieczyszczenia;

2. Tryb Ion Shower: specjalny tryb wykorzystujący technologię Plasmacluster. Urządzenie przez 10 minut emituje jony przy maksymalnej prędkości nawiewu, zmniejszając elektryczność statyczną i uwalniając kurz. Następnie przez 50 minut intensywnie pobiera zgromadzone zanieczyszczenia. Ten tryb pracy jest szczególnie polecany do oczyszczenia pomieszczenia przed snem; 

3. Tryb Sleep: urządzenie pracuje bardzo cicho, emituje zaledwie 21 dB. Niski poziom głośności oraz możliwość wyłączenia wyświetlacza zapewniają spokojny sen w oczyszczanym pomieszczeniu

4. Funkcja wyłapywania komarów Mosquito Catcher – dzięki specjalnej lampie UV, umiejscowionej na panelu pułapki, oczyszczacz przyciąga uwagę komarów. W środku urządzenia znajduje się wymienny lep, na którym zatrzymują się zassane owady.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Wysoką jakość wykonania produktu potwierdzają liczne nagrody i atesty. Są to:

1. Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2023

2. Atest PZH – potwierdza bezpieczeństwo jego stosowania i brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne 

3. Certyfikat Allergy UK - ten model oczyszczacza powietrza posiada przyznany przez The British Allergy Foundation certyfikat Seal of Approval który potwierdza wysoką skuteczność w efektywnym usuwaniu z powietrza alergenów i roztoczy.

FUNKCJE DODATKOWE

Lampa UV: pułapka na komary

Clean Ion Shower: szybkie usunięcie zanieczyszczeń

Wskaźnik pułapki Catcher: informacja o działaniu pułapki na komary

Wskaźnik lepu Glue Sheet: informacja o konieczności wymiany

Plasmacluster: przebadana i bezpieczna jonizacja powietrza

2 czujniki: kurzu i zapachów (z możliwością regulacji)

Tryb AUTO: dostosowana do poziomu zanieczyszczeń

Tryb Sleep: ciche i wydajne działanie, przygaszone wskaźniki

3 tryby manualne: wysoki, średni, niski

Regulacja jasności wskaźników: lepsze warunki do snu

Uchwyty: wygodne przenoszenie

Auto restart: uruchomienie w ostatnim wybranym trybie

Parametry techniczne
 • Sharp
 • wolnostojący
 • 54,0 x 39,4 x 28,1 cm
 • czarny
 • 6.1
 • brak
 • 51
 • nie
 • 49
 • nie
 • tak
 • nie
 • brak
 • nie
 • 40
 • 306
 • nie
 • brak
 • 2
 • 4-6
 • 21
Załączniki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij