• feature
 • feature
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PF40E-W

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PF40E-W

730,89 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
4974019953564
Producent:
Sharp
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PF40E-W  oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji, takich jak bakterie, zarodniki pleśni, wirusy lub alergeny. Jest to idealny oczyszczacz powietrza dla powierzchni do 30 m² (przepływ powietrza do 240 m³/h).  Dodatkowo jest cichy, pracuje już od 21 dB. Cechuje go także bardzo niskie zużycie prądu – od zaledwie 3 do 27 W. Sprawdzi się w zarówno w domu (w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym, sypialni) a także w biurze czy gabinecie. Dzięki wyposażeniu w wysokiej klasy filtr HEPA H13 i zastosowaniu przebadanej technologii Plasmacluster jest szczególnie polecany alergikom. Sposób filtracji powietrza sprawia, że świetnie radzi sobie również w usuwaniu SMOGu.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PF40E-W posiada ażurowy panel ustawiony pod kątem 20°, zapewniając obieg powietrza znacznie zwiększający wydajność pochłaniania zanieczyszczeń zalegających w dolnych częściach pomieszczenia. 

Urządzenie ma 4 tryby pracy, które można łatwo wybrać zgodnie z życzeniem, w tym bardzo spokojny tryb nocny. 

System filtracyjny składający się z drobnych oczek filtru wstępnego, filtra HEPA – usuwa alergeny, wirusy, pyłki, roztocza oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy. Zastosowane w nim filtry wyróżnia długa żywotność, co przekłada się na niskie koszty eksploatacyjne.

TECHNOLOGIA PLASMACLUSTER 7000

Plasmacluster to sprawdzona metoda, która neutralizuje wirusy, bakterie, grzyby, alergeny i pleśń oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy takie jak: dym papierosowy, pot czy zapach zwierząt. Zmniejsza ona elektryczność statyczną pozbywając się przylegających cząsteczek kurzu. 

Wydajna jonizacja powietrza w oczyszczaczu powietrza Sharp UA-PF40E-W  uzyskiwana jest dzięki generatorowi jonów HIGH DENSITY 7000.  Zapewnia równowagę jonową powietrza, wypuszczając do powierza strumień jonów dodatnich i  ujemnych. Szybkość działania zapewnia niemal natychmiastową skuteczność i odczuwalną poprawę samopoczucia i zdrowia użytkowników, także alergików i osób cierpiących na bóle migrenowe. To efekt zaczerpnięty z przyrody i porównywalny do jakości powietrza, którą możemy spotkać w lesie, na łonie natury.

Technologia Plasmacluster dzięki generowaniu jonów dodatnich i ujemnych powoduje: eliminowanie smogu, wirusów, bakterii, alergenów i pleśni, usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz redukowanie elektryczności statycznej, poprawę poziomu nawilżenia skóry.

SYSTEM FILTRACJI

Filtr wstępny - zatrzymuje największe zanieczyszczenia zatrzymując kurz, sierść zwierząt, włosy, itp. 

Filtr węglowy - odpowiada za absorpcję szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów. Neutralizuje większość niebezpiecznych związków lotnych, w tym m.in. benzo(a)piren i formaldehyd.

Filtr HEPA H13 - wyróżnia go skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Efektywnie usuwa większość cząsteczek o średnicy nawet 0,3 mikrona. Zatrzymuje m.in. pyły PM2.5 i PM10, będące głównymi składowymi niebezpiecznego smogu a także wirusy, grzyby i alergeny wziewne. 

Jonizacja Plasmacluster - zapobiega gromadzeniu się kurzu na całej, oczyszczanej powierzchni. Pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

WBUDOWANE CZUJNIKI

W oczyszczaczu powietrza Sharp UA-PF40E-W zastosowano następujący czujnik: 

Czujnik pyłów i kurzu

3-stopniowa skala kolorystyczna, dzięki której oczyszczacz Sharp UA-PF40E-W informuje o stopniu zanieczyszczenia:

zielony – czyste powietrze,

pomarańczowy – umiarkowanie zanieczyszczone powietrze,

czerwony – bardzo zanieczyszczone powietrze.


TRYBY PRACY

1. Tryb AUTO: urządzenie samo dostosowuje intensywność pracy do stopnia zanieczyszczenia i poziomu wilgotności;

2. Tryb Ion Shower: specjalny tryb wykorzystujący technologię Plasmacluster. Urządzenie przez 10 minut emituje jony przy maksymalnej prędkości nawiewu, zmniejszając elektryczność statyczną i uwalniając kurz. Następnie przez 50 minut intensywnie pobiera zgromadzone zanieczyszczenia. Ten tryb pracy jest szczególnie polecany do oczyszczenia pomieszczenia przed snem; 

3. Tryb Sleep: urządzenie pracuje bardzo cicho, emituje zaledwie 21 dB. Niski poziom głośności oraz możliwość wyłączenia wyświetlacza zapewniają spokojny sen w oczyszczanym pomieszczeniu.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

1. Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2023

2. Atest PZH – potwierdza bezpieczeństwo jego stosowania i brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne 

3. Certyfikat Allergy UK - ten model oczyszczacza powietrza posiada przyznany przez The British Allergy Foundation certyfikat Seal of Approval który potwierdza wysoką skuteczność w efektywnym usuwaniu z powietrza alergenów i roztoczy.

FUNKCJE DODATKOWE

Plasmacluster Ion Shower: zmniejszenie elektryczności statycznej

Czujnik kurzu: 3-stopniowa regulacja czułości

Tryb Sleep: cicha i wydajna praca

4 tryby pracy manualnej: średni / wysoki / niski

Wskaźnik kurzu: 3-stopniowa skala kolorystyczna

Regulacja jasności wskaźników: optymalne warunki do snu

Timer: wyłączenie po 2, 4 lub 8 godzinach

Autorestart: uruchomienie w ostatnim trybie pracy

Uchwyt: wygodne przenoszenie

Energooszczędna praca (3-27W)

Automatyczna praca: na podstawie odczytów z czujnika Jonizator Plasmacluster

Parametry techniczne
 • Sharp
 • wolnostojący
 • 54,0 x 38,3 x 20,9 cm
 • biały
 • 5.1
 • brak
 • 27
 • tak
 • 49
 • nie
 • tak
 • nie
 • brak
 • nie
 • 30
 • 240
 • nie
 • brak
 • 2
 • 3-5
 • 21
Załączniki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij