• feature
 • feature
Nawilżacz powietrza Venta AH515 Original Connect Czarny

Nawilżacz powietrza Venta AH515 Original Connect Czarny

966,67 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
4011143516002
Producent:
Venta
Gwarancja:
2 lata

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Nawilżacz powietrza Original Connect łączy nowoczesne technologie z  technologią nawilżania opartego na metodzie odparowania na zimno.

W prosty sposób zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniu z optymalną wilgotnością na poziomie 40-60% i naturalnie redukuje szkodliwe substancje w powietrzu. Intuicyjny wyświetlacz dotykowy zapewnia genialnie prostą obsługę z całkowicie automatycznym sterowaniem.

Możesz także wygodnie sterować i zarządzać urządzeniem Venta kompatybilnym z Wi-Fi z dowolnego miejsca w aplikacji Venta Home. Idealny do pomieszczeń do 35 m².

Dzięki predefiniowanym trybom możesz łatwo obsługiwać nawilżacz za pomocą nowoczesnego wyświetlacza dotykowego lub aplikacji Venta Home. Na przykład możesz wybrać cichy tryb uśpienia z przyciemnionym podświetleniem wyświetlacza na noc. Dzięki inteligentnemu trybowi automatycznemu wilgotność jest automatycznie regulowana w czasie rzeczywistym, nie musisz się o to martwić.

IDEALNY KLIMAT W POMIESZCZENIU

Nie zawsze łatwo jest osiągnąć zalecaną wilgotność 40-60%, zwłaszcza zimą, gdy pomieszczenia są ogrzewane, a okna zamknięte. Centralne ogrzewanie usuwa wilgoć z powietrza w pomieszczeniach. Jednak to nie tylko problem w mroźne zimowe dni.

Podczas upalnej letniej pogody powietrze w pomieszczeniach jest często zbyt suche.

Nawilżacz powietrza Venta gwarantuje zdrowe nawilżone powietrze przez cały rok.

Wykazano również, że wilgotność 40-60% zmniejsza aktywność wirusów i minimalizuje ryzyko infekcji przy optymalnej wilgotności w pomieszczeniu.

HIGIENICZNA METODA NAWILŻANIA

Nawilżacz powietrza Venta AH510 / AH515 Original Connect działa tylko z wodą i bez dodatkowych mat czy filtrów nawilżających powietrze. Higienicznie czysta woda do nawilżania powietrza w pomieszczeniu odparowuje przez stos płytek obracających się w wannie wodnej.

Ten rodzaj zimnego parowania jest uznawany za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania.

W najbardziej naturalny sposób redukuje to zanieczyszczenia, takie jak pyłki lub kurz domowy z powietrza w pomieszczeniu. Technologia ta zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń i aerozoli z powrotem do powietrza.

APLIKACJA VENTA HOME

Dzięki funkcji WiFi Original Connect jest częścią świata Venta AirConnect i przesyła wszystkie istotne dane dotyczące powietrza w pomieszczeniu, takie jak wilgotność i temperatura, do aplikacji Venta Home. Oznacza to, że najważniejsze informacje masz zawsze nie tylko na dotykowym wyświetlaczu, ale również na smartfonie i możesz sterować urządzeniem zgodnie ze swoimi potrzebami – bez względu na to, gdzie jesteś.

Dzięki AirConnect, jako eksperci od powietrza w pomieszczeniach, kładziemy podwaliny pod pakiet pielęgnacyjny dla powietrza, którym oddychasz.

Urządzenia obsługujące Wi-Fi, aplikacja Venta Home oraz wysokiej jakości mierniki klimatu i jakości powietrza AirSense współpracują ze sobą i tworzą świat Venta AirConnect. Wszystkie urządzenia Venta mogą być używane razem lub osobno.

NIEZAWODNA PRACA I ŁATWE CZYSZCZENIE

Ogrzewane pomieszczenie o powierzchni 30 m² wymaga około 5 litrów wody dziennie, aby osiągnąć zalecaną medycznie wilgotność 40-60%. Zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów w modelu AH510/AH515 Original Connect ogranicza konserwację do minimum, co oznacza, że nie musisz stale uzupełniać wody w zimie. Wystarczy napełnić nawilżacz Original Connect świeżą wodą, aby zapewnić optymalny klimat w pomieszczeniu.

Łatwe, bezproblemowe czyszczenie to wyróżniająca cecha Original Connect, dzięki czemu masz więcej czasu na lepsze rzeczy w życiu. Urządzenie należy czyścić mniej więcej co 2 tygodnie.

Aby wyczyścić urządzenie, wystarczy jedną ręką podnieść elektronikę i wentylator z obudowy, opróżnić wodę, usunąć wszelkie osady z tacy, wypłukać wodą stos dysków, napełnić świeżą wodą i dodatkiem higienicznym Venta. Zadanie wykonane.

Parametry techniczne
 • Venta
 • ewaporacyjny
 • 26 x 28 x 31 cm
 • czarny
 • 3
 • 5
 • 8
 • 44
 • tak
 • tak
 • brak danych
 • tak
 • 35
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij