Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Boneco W400 AirWasher

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Boneco W400 AirWasher

1 340,65 zł brutto

Dostępność:
Ostatnie sztuki
Kod EAN:
7611408017304
Producent:
Boneco
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
113,01 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
161,79 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
202,44 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Boneco W400 nawilża oraz oczyszcza powietrze z większych cząstek pyłków i kurzu (tzw. pranie powietrza). W urządzeniu zastosowano zaawansowaną technologię nawilżania ewaporacyjnego. Jest to najzdrowszy sposób nawilżania powietrza. Nawilżanie ewaporacyjne polega na naturalnym,  przyśpieszonym przez urządzenie odparowaniu wody do powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie w trakcie procesu nawilżania nie wytwarza żadnej mgiełki (ani gorącej, ani zimnej), mogącej powodować pojawienie się grzybów i pleśni. Boneco w 400 to urządzenie dedykowane do pomieszczeń nie przekraczających 60 m². Urządzenie jest ciche (25dB), a dzięki zastosowaniu obustronnego wlotu powietrza zużywa też mało prądu (12.2 W / 22.8 W).

Specjalne tryby pracy gwarantują komfort użytkowania - tryb SLEEP - zapewnia cichą pracę podczas snu, natomiast tryb BABY zapewnia idealne warunki w pokoju dziecka.

Dodatkową funkcjonalnością Boneco W400 jest możliwość aplikacji olejków zapachowych. Z tą funkcjonalnością wprowadzisz do pomieszczenia ulubiony aromat, zapewnisz dziecku spokojny sen wypełniając powietrze olejkami eterycznymi, w czasie infekcji górnych dróg oddechowych.

Duży zbiornik na wodę - aż 12 l, zapewnia długi czas nawilżania bez konieczności dolewania wody (około 3 dni). Dodatkowo czerwona dioda LED informuje o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku. Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Boneco W300 posiada funkcję automatycznego wyłączenia przy niskim stanie wody.

Wysoka jakość, funkcjonalność i skuteczność to kluczowe cechy produktów szwajcarskiego producenta Boneco. Cechy te oparte są na udoskonalanych przez lata technologiach i innowacjach, które mają na celu nieustanne poprawianie jakości powietrza w pomieszczeniach a tym samym poprawę naszego samopoczucia. Dodatkowo urządzenie posiada połączenie z aplikacją BONECO, przez którą można sterować pełnym zakresem funkcji urządzenia.

FUNKCJE WYŚWIETLACZA

Elektroniczny wyświetlacz dostosowujący się do oświetlenia otoczenia pokazuje wszystkie niezbędne informacje:

 • Tryby pracy: sleep (zapewnia cichą pracę podczas snu) oraz baby (zapewnia idealne warunki w pokoju dziecka)

 • Dioda Led. Właściwe działanie urządzenia BONECO W400 jest sygnalizowane przez zieloną diodę LED. Gdy zbiornik wody jest pusty, dioda świeci się na czerwono.

 • Zintegrowany czujnik - mierzy wilgotność w czasie rzeczywistym, dzięki czemu automatycznie dostosowuje pracę nawilżacza do warunków panujących w pomieszczeniu.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

 • Funkcja nawilżania oczyszczacza powietrza W300 opiera się na naturalnej, samoregulującej zasadzie parowania wody, dzięki której automatycznie zapewniony jest właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu.

 • Funkcja aromaterapii w oczyszczaczu powietrza W300. W tylnej części urządzenia znajduje się zbiornik na substancje zapachowe, można umieszczać w nim dowolne środki zapachowe i olejki eteryczne. Uwaga: nie należy dodawać żadnych substancji zapachowych bezpośrednio do pojemnika na wodę, gdyż może to zmniejszyć wydajność lub nawet uszkodzić nawilżacz BONECO W300. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń tego typu.

 • Elektroda Ionic Silver Stick® - Zalecamy stosowanie w zbiorniku z wodą elektrody Ionic Silver Stick, która dzięki antybakteryjnym właściwościom srebra, usuwa z wody drobnoustroje, a także zarodniki grzybów. Jednocześnie elektroda zapobiega namnażaniu się bakterii wewnątrz urządzenia. W zestawie znajduje się jedna elektroda (zamontowana w zbiorniku na wodę). Elektrodę można wymieniać raz na 12 miesięcy.

SPOSÓB FILTRACJI

Boneco W400 to ewaporacyjny nawilżacz powietrza i oczyszczacz w jednym, nazywany również wodnym oczyszczaczem powietrza. Urządzenie wyposażone jest w system oczyszczania AirWasher.

System pozwala skutecznie i bardzo wydajnie oczyścić powietrze z kurzu, alergenów, sierści zwierząt domowych, roztoczy i innych mikrocząstek na powierzchni do 50 m².

Mata, która filtruje i nawilża powietrze

Przestrzenna mata filtrująca, będąca sercem urządzenia, składa się z innowacyjnie zaprojektowanego splotu tysięcy włókien. Geometria każdego włókna w macie jest dokładnie przemyślana, co pozwala osiągnąć maksymalny kontakt z wodą i osiągnąć wysoką wydajność nawilżania powietrza, przy jednoczesnym czyszczeniu go z pyłków, kurzu, sierści zwierząt.

Funkcja nawilżania oczyszczacza powietrza opiera się na naturalnej, samoregulującej zasadzie parowania wody, dzięki której automatycznie zapewniony jest właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu. Powietrze w pomieszczeniu absorbuje jedynie taką ilość wilgoci, jaką może przyjąć w zależności od panującej w tym pomieszczeniu temperatury.

Mechanizm jest bardzo wygodny w utrzymaniu, ponieważ można go czyścić korzystając z pralki i zmywarki do naczyń.

SYSTEM AIRWASHER

System Air Washer zastosowany między innymi w oczyszczaczu powietrza Boneco W400 to technologia oparta na zasadach natury. Intensywnie nawilżone i starannie oczyszczone powietrze sprawia, że łatwiej i przyjemniej nam się oddycha. Dodatkowo, dzięki specjalnym matom nawilżającym, woda wprawiona

w ruch działa jak naturalny filtr powietrza. Zabiera ze sobą wszelkie zanieczyszczenia, między innymi: kurz, brud, pyłki czy brzydkie zapachy. Nieskazitelnie oczyszczone powietrze, staje się jednocześnie przyjemnie i odpowiednio nawilżone, jak po ulewnym deszczu.

Dodatkowo, w zestawie z systemem Air Washer montowana jest elektroda Ionic Silver Stick®, która dzięki antybakteryjnym właściwościom srebra, usuwa z wody drobnoustroje, a także zarodniki grzybów. Taki oczyszczacz wpływa na oczyszczanie powietrza z grzybów i bakterii.

ZALETY AIRWASHER

 • System Air Washer sprawia, że urządzenia mają podwójną funkcję - nawilżania i oczyszczania.

 • Nie wymagają stosowania wymiennych zestawów filtrujących.\

 • Urządzenia z zastosowaniem systemu Air Washer, to idealne oczyszczacze powietrza dla alergików.

 • W zestawie z systemem Air Washer montowana jest elektroda Ionic Silver Stick®, która dzięki antybakteryjnym właściwościom srebra, usuwa z wody drobnoustroje, a także zarodniki grzybów.

 • Funkcja nawilżania oczyszczacza powietrza opiera się na naturalnej, samoregulującej zasadzie parowania wody, dzięki której automatycznie zapewniony jest właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu. Powietrze w pomieszczeniu absorbuje jedynie taką ilość wilgoci, jaką może przyjąć w zależności od panującej w tym pomieszczeniu temperatury.

 • Bezpieczny dla dzieci.

 • Odwapnienie urządzenia nie jest konieczne, gdyż niewielki osad wapienny zwiększa wydajność nawilżania. Nadaje się do wszystkich rodzajów twardości wody.

PROSTOTA UŻYTKOWANIA

Łatwe uzupełnianie wody

Wodę wlewa się bezpośrednio do urządzenia: wystarczy podnieść górną część urządzenia i wlać niezbędną ilość wody. Samo urządzenie monitoruje poziom wody i sygnalizuje za pomocą czerwonej diody o konieczności uzupełnienia. W przypadku osiągnięcia minimum wyłączy się automatycznie.

Prosta konserwacja

BONECO W300 posiada specjalną szufladkę do umieszczania olejków zapachowych. Szufladka jest jednocześnie narzędziem, za pomocą którego odblokowuje się górną pokrywę urządzenia. Zdjęcie pokrywy pozwala na okresową konserwację wentylatora.

Łatwość pielęgnacji

Dbanie o nawilżacz jest bardzo proste. Bęben ewaporacyjny można łatwo wymontować i myć w zmywarce, a matę prać w pralce. Szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do opakowania i zamieszczonej na naszej stronie. W przypadku używania twardej wody zalecamy używanie środka do odkamieniania. Zalecamy stosowanie w zbiorniku z wodą elektrody ionic Silver Stick. W zestawie znajduje się jedna elektroda (zamontowana w zbiorniku na wodę). Elektrodę wymienić możesz raz na 12 miesięcy. Zapobiega ona namnażaniu się bakterii wewnątrz urządzenia.

Sterowanie mobilne

Boneco W400 posiada połączenie z aplikacją BONECO, przez którą można sterować pełnym zakresem funkcji urządzenia. Aplikacja oferuje dużą możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Parametry techniczne
 • Boneco
 • ewaporacyjny
 • 433 x 280 x 400 mm
 • biały
 • 6.4
 • 12
 • 22.8
 • 9
 • auto, sleep, baby
 • poziom wody
 • automatyczne wyłączanie
 • nie
 • 55
 • tak
 • analogowe
 • tak
 • 400
 • nie
 • 2
 • tak
 • tak
 • nie
 • 60
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij