Oczyszczacz powietrza AirWasher W200

Oczyszczacz powietrza AirWasher W200

938,21 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
7611408016840
Producent:
Boneco
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
72,36 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
104,88 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
145,53 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Boneco W200 nawilża oraz oczyszcza powietrze z większych cząstek pyłków i kurzu (tzw. pranie powietrza). Nawilżanie ewaporacyjne jest najzdrowszym sposobem nawilżania powietrza. Polega na naturalnym (przyśpieszonym przez urządzenie) odparowaniu wody do powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie w trakcie procesu nawilżania nie wytwarza żadnej mgiełki (ani gorącej, ani zimnej), mogącej powodować pojawienie się grzybów i pleśni. Boneco w 200 to urządzenie dedykowane jest do pomieszczeń nie przekraczających 50 m² (125 m³). Urządzenie jest ciche (37dB), a dzięki zastosowaniu obustronnego wlotu powietrza zużywa też mało prądu (12 W / 22.5 W).

Dodatkową funkcjonalnością Boneco W200 jest możliwość aplikacji olejków zapachowych. Z tą funkcjonalnością wprowadzisz do pomieszczenia ulubiony aromat, zapewnisz dziecku spokojny sen wypełniając powietrze olejkami eterycznymi, w czasie infekcji górnych dróg oddechowych.

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Boneco W200 posiada funkcję automatycznego wyłączenia przy niskim stanie wody.

Wysoka jakość, funkcjonalność i skuteczność to kluczowe cechy produktów szwajcarskiego producenta Boneco. Cechy te oparte są na udoskonalanych przez lata technologiach i innowacjach, które mają na celu nieustanne poprawianie jakości powietrza w pomieszczeniach a tym samym poprawę naszego samopoczucia.

FUNKCJE WYŚWIETLACZA

Elektroniczny wyświetlacz dostosowujący się do oświetlenia otoczenia pokazuje wszystkie niezbędne informacje:

 • Tryby pracy: DZIEŃ (urządzenie pracuje z normalną mocą) i NOC (urządzenie pracuje w trybie cichym).

 • Prędkość wentylatora - możliwość ustawień poziomów pracy wentylatora.

 • Dioda Led. Właściwe działanie urządzenia BONECO W200 jest sygnalizowane przez zieloną diodę LED. Gdy zbiornik wody jest pusty, dioda świeci się na czerwono.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI

 1. Funkcja nawilżania oczyszczacza powietrza W200 opiera się na naturalnej, samoregulującej zasadzie parowania wody, dzięki której automatycznie zapewniony jest właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu.

 2. Funkcja aromaterapii w oczyszczaczu powietrza W200. W tylnej części urządzenia znajduje się zbiornik na substancje zapachowe, można umieszczać w nim dowolne środki zapachowe i olejki eteryczne. Uwaga: nie należy dodawać żadnych substancji zapachowych bezpośrednio do pojemnika na wodę, gdyż może to zmniejszyć wydajność lub nawet uszkodzić nawilżacz BONECO W200. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń tego typu.

 3. Elektroda Ionic Silver Stick® - Zalecamy stosowanie w zbiorniku z wodą elektrody Ionic Silver Stick, która dzięki antybakteryjnym właściwościom srebra, usuwa z wody drobnoustroje, a także zarodniki grzybów. Jednocześnie elektroda zapobiega namnażaniu się bakterii wewnątrz urządzenia.

W zestawie znajduje się jedna elektroda (zamontowana w zbiorniku na wodę). Elektrodę można wymieniać raz na 12 miesięcy.

SPOSÓB FILTRACJI

Boneco W200 to ewaporacyjny nawilżacz powietrza i oczyszczacz w jednym, nazywany również wodnym oczyszczaczem powietrza. Urządzenie wyposażone jest w system oczyszczania AirWasher.

System pozwala skutecznie i bardzo wydajnie oczyścić powietrze z kurzu, alergenów, sierści zwierząt domowych, roztoczy i innych mikrocząstek na powierzchni do 50 m².

Mata, która filtruje i nawilża powietrze

Przestrzenna mata filtrująca, będąca sercem urządzenia, składa się z innowacyjnie zaprojektowanego splotu tysięcy włókien. Geometria każdego włókna w macie jest dokładnie przemyślana, co pozwala osiągnąć maksymalny kontakt z wodą i osiągnąć wysoką wydajność nawilżania powietrza, przy jednoczesnym czyszczeniu go z pyłków, kurzu, sierści zwierząt.

Funkcja nawilżania oczyszczacza powietrza opiera się na naturalnej, samoregulującej zasadzie parowania wody, dzięki której automatycznie zapewniony jest właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu. Powietrze w pomieszczeniu absorbuje jedynie taką ilość wilgoci, jaką może przyjąć w zależności od panującej w tym pomieszczeniu temperatury.

Mechanizm jest bardzo wygodny w utrzymaniu, ponieważ można go czyścić korzystając z pralki i zmywarki do naczyń.

SYSTEM AIRWASHER

System Air Washer zastosowany między innymi w nawilżaczu i oczyszczaczu powietrza Boneco W200 to technologia oparta na zasadach natury. Intensywnie nawilżone i starannie oczyszczone powietrze sprawia, że łatwiej i przyjemniej nam się oddycha. Dodatkowo, dzięki specjalnym matom nawilżającym, woda wprawiona w ruch działa jak naturalny filtr powietrza. Zabiera ze sobą wszelkie zanieczyszczenia, między innymi: kurz, brud, pyłki czy brzydkie zapachy. Nieskazitelnie oczyszczone powietrze, staje się jednocześnie przyjemnie i odpowiednio nawilżone, jak po ulewnym deszczu.

Dodatkowo, w zestawie z systemem Air Washer montowana jest elektroda Ionic Silver Stick®, która dzięki antybakteryjnym właściwościom srebra, usuwa z wody drobnoustroje, a także zarodniki grzybów. Taki oczyszczacz wpływa na oczyszczanie powietrza z grzybów i bakterii.

ZALETY AIRWASHER

 • System Air Washer sprawia, że urządzenia mają podwójną funkcję - nawilżania i oczyszczania.

 • Nie wymagają stosowania wymiennych zestawów filtrujących.

 • Urządzenia z zastosowaniem systemu Air Washer, to idealne oczyszczacze powietrza dla alergików.

 • W zestawie z systemem Air Washer montowana jest elektroda Ionic Silver Stick®, która dzięki antybakteryjnym właściwościom srebra, usuwa z wody drobnoustroje, a także zarodniki grzybów.

 • Funkcja nawilżania oczyszczacza powietrza opiera się na naturalnej, samoregulującej zasadzie parowania wody, dzięki której automatycznie zapewniony jest właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu. Powietrze w pomieszczeniu absorbuje jedynie taką ilość wilgoci, jaką może przyjąć w zależności od panującej w tym pomieszczeniu temperatury.

 • Bezpieczny dla dzieci.

 • Odwapnienie urządzenia nie jest konieczne, gdyż niewielki osad wapienny zwiększa wydajność nawilżania. Nadaje się do wszystkich rodzajów twardości wody.

PROSTOTA UŻYTKOWANIA

Łatwe uzupełnianie wody

Wodę wlewa się bezpośrednio do urządzenia: wystarczy podnieść górną część urządzenia i wlać niezbędną ilość wody. Samo urządzenie monitoruje poziom wody i sygnalizuje za pomocą czerwonej diody o konieczności uzupełnienia. W przypadku osiągnięcia minimum wyłączy się automatycznie.

Prosta konserwacja

BONECO W200 posiada specjalną szufladkę do umieszczania olejków zapachowych. Szufladka jest jednocześnie narzędziem, za pomocą którego odblokowuje się górną pokrywę urządzenia. Zdjęcie pokrywy pozwala na okresową konserwację wentylatora.

Łatwość pielęgnacji

Dbanie o nawilżacz jest bardzo proste. Bęben ewaporacyjny można łatwo wymontować i myć w zmywarce, a matę prać w pralce. Szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do opakowania i zamieszczonej na naszej stronie. W przypadku używania twardej wody zalecamy używanie środka do odkamieniania. Zalecamy stosowanie w zbiorniku z wodą elektrody ionic Silver Stick. W zestawie znajduje się jedna elektroda (zamontowana w zbiorniku na wodę). Elektrodę wymienić możesz raz na 12 miesięcy. Zapobiega ona namnażaniu się bakterii wewnątrz urządzenia.

Parametry techniczne
 • Boneco
 • ewaporacyjny
 • 412 x 280 x 280 mm
 • biały
 • 4.9
 • 4.5
 • 22.5
 • 9
 • dzienny, nocny
 • poziom wody
 • automatyczne wyłączanie
 • nie
 • 43
 • tak
 • analogowe
 • nie
 • 350
 • nie
 • tak
 • tak
 • nie
 • 50
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij