• Zapytaj o dostępność
Filtr LIFAair 3GF200

Filtr LIFAair 3GF200

486,99 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
6970852545643
Producent:
LIFAair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

LIFAair 3GF200 to filtr 3G, przeznaczony do oczyszczacza LIFAair LAF200. Na jego budowę składa się filtr elektretowy oraz węgiel aktywny. Dobry sposób wykonania i wysoka jakość zastosowanych materiałów przekłada się na okres żywotności wynoszący około 2 lat.

Elektret jest materiałem dielektrycznym, przyciągającym zanieczyszczenia, znajdujące się w powietrzu poprzez siłę stałych ładunków elektrostatycznych. Jego działanie – w uproszczeniu podobne do magnesu – pozwala na zatrzymanie nawet pyłów PM0,1, których średnica jest mniejsza niż 0,1 mikrometra!

Wysoka skuteczność – najniebezpieczniejsze pyły PM2,5 zatrzymywane są nawet w 99,99% – sprawia, że filtr ten sprawdzi się nawet w wyjątkowych sytuacjach, takich jak wypadki jądrowe, chemiczne i biologiczne czy innych, w których dochodzi do długotrwałej obecności substancji toksycznych w powietrzu.

Węgiel aktywny zastosowany w filtrze charakteryzuje się 95% skutecznością w usuwaniu gazów, nieprzyjemnych zapachów i tzw. lotnych związków organicznych (m.in. benzopirenu i formaldehydu). Ekspozycja na substancje z tej ostatniej grupy – z racji wysokiej szkodliwości – jest bardzo niebezpieczna dla ludzkiego zdrowia.

Żywotność filtra to około 2 lata użytkowania.

Parametry techniczne
  • LIFAair

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij