• Zapytaj o dostępność
Filtr LIFAair LA32AC

Filtr LIFAair LA32AC

682,11 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
6970852545209
Producent:
LIFAair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Filtr węglowy LIFAair LA32AC przeznaczony jest do oczyszczacza powietrza LIFAair LA503. Można go użytkować nawet przez 10 lat. Stacja kontrolna LIFAsmart poinformuje o konieczności jego wymiany oraz przedstawi bieżący stan jego zużycia.

Zawierający aktywny węgiel o wadze aż 3,5 kg, filtr, jest w stanie skutecznie usunąć z otoczenia nieprzyjemne zapachy i lotne związki organiczne. Filtr deodoryzujący posiadający 2 identyczne moduły w jednym zestawie, z łatwością wyeliminuje dym tytoniowy, aromaty kuchenne i zapach zwierząt. Dodatkowo rozprawi się z niebezpiecznymi dla zdrowia gazami typu ksylen, toulen, benzen, etylobenzen, aldehyd octowy i formaldehyd.

LIFAair LA32AC jest wzbogacony o dodatek zeolitu (250 gramów), który znany jest ze swych właściwości absorbujących. Sito molekularne pochłonie m.in. tlenki siarki i azotu oraz siarkowodór.

ŻYWOTNOŚĆ I WYMIANA

Zalecany przez producenta interwał wymiany filtra sięga nawet 5 lat. Stopień zużycia można na bieżąco weryfikować w aplikacji mobilnej oraz stacji LIFAsmart. Czas użytkowania jest uzależniony od wielu czynników, przede wszystkim zaś miejsca i intensywności użytkowania urządzenia.

Parametry techniczne
  • LIFAair

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij