• Zapytaj o dostępność
Filtr LIFAair LA31AC

Filtr LIFAair LA31AC

316,26 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
6970852540082
Producent:
LIFAair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Filtr węglowy LIFAair LA31AC przeznaczony jest do oczyszczaczy powietrza LIFAair z serii LA300. Można go użytkować przez ok. 5 lat bez konieczności wymiany, a aktualny poziom jego zużycia monitorować za pomocą stacji kontrolnej LIFAsmart.

Filtr węglowy inaczej zwany deodoryzującym, odpowiedzialny jest za pochłanianie szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów. Ogromna ilość aktywnego węgla (aż 1kg!) zawartego w filtrze, bez problemu usuwa z otoczenia nie tylko dym papierosowy, zapach zwierząt i zapachy kuchenne, ale również groźne dla zdrowia lotne związki organiczne (np. benzen, etylobenzen, formaldehyd, styren ksylen i toluen).

Jego działanie jest wzmocnione dodatkową warstwą zeolitu (sito molekularne), który pochłania równie niebezpieczne tlenki siarki, tlenki azotu i siarkowodór.

ŻYWOTNOŚĆ FILTRA

Zalecany przez producenta interwał wymiany filtra sięga nawet 5 lat. Stopień zużycia można na bieżąco weryfikować w aplikacji mobilnej oraz stacji LIFAsmart. Czas użytkowania jest uzależniony od wielu czynników, przede wszystkim zaś miejsca i intensywności użytkowania urządzenia.

Parametry techniczne
  • LIFAair

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij