• Zapytaj o dostępność
Filtr LIFAair LA22HEPA

Filtr LIFAair LA22HEPA

568,29 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
6970852545216
Producent:
LIFAair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

LIFAair LA22HEPA to wydajny filtr o klasie HEPA E12 przeznaczony do oczyszczaczy powietrza LIFAair z serii 500 - LA503, LA502C, LA510. Zestaw obejmuje dwa filtry modułowe.

LIFAair LA22HEPA charakteryzuje się walcową konstrukcją i sporą powierzchnią, dzięki której może niezwykle wydajnie oczyszczać powietrze. Filtr po rozłożeniu ma aż 4,6 m2. Model ten wykazuje bardzo dużą skuteczność w usuwaniu smogu. Efektywnie wyłapuje również takie zanieczyszczenia, jak m.in. kurz, wirusy, bakterie, pleśń, roztocza oraz alergizujące pyłki roślin. Filtr LIFAair LA22HEPA pozbywa się ich w blisko 100%.

ŻYWOTNOŚĆ I WYMIANA

Zgodnie z rekomendacją producenta filtr LIFAair LA22HEPA należy wymieniać przynajmniej raz na 3 lata. Jego realna żywotność w niektórych przypadkach może okazać się krótsza. Korzystając z oczyszczacza w pomieszczeniu o dużym stężeniu zanieczyszczeń, należy liczyć się z tym, że filtr będzie musiał pracować wydajniej i okres jego przydatności finalnie się skróci. Warto także zaznaczyć, że eksploatacja zużytego filtra powoduje, że urządzenie pracuje znacznie mniej efektywnie. Dodatkowo może negatywnie wpłynąć na zdrowie osób znajdujących się w jego najbliższym otoczeniu. Niższa skuteczność oczyszczania powietrza i przykry zapach z urządzenia sygnalizują konieczność jego wymiany.

Wybór odpowiedniego momentu na wymianę filtra staje się znacznie prostszy z pomocą stacji kontrolnej LIFAsmart, która znajduje się w zestawie z oczyszczaczem. Urządzenie to pokazuje procentowy stopień jego zużycia, który oblicza na podstawie warunków panujących w pomieszczeniu i pracy oczyszczacza.

Parametry techniczne
  • LIFAair

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij