• Zapytaj o dostępność
Filtr LIFAair LA21HEPA

Filtr LIFAair LA21HEPA

300,00 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
6970852545223
Producent:
LIFAair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Filtr LIFAair LA21HEPA jest przeznaczony do oczyszczaczy powietrza z serii 300 - LA333, LA352C, LAS302, LAH302. Posiada klasę HEPA E12, co oznacza wysoką skuteczność w neutralizowaniu zanieczyszczeń. Doskonale sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu smogu. Za sprawą swoich właściwości rekomendowany jest również osobom cierpiącym na alergie wziewne – z powodzeniem wyłapuje z powietrza substancje wywołujące reakcje uczuleniowe.

Filtr HEPA E12 jest w stanie w niemal 100% usunąć z powietrza wirusy, bakterie, pyły zawieszone PM2.5 i PM10, pleśnie, alergizujące cząsteczki w postaci pyłków roślin, sierści zwierząt, roztoczy oraz kurzu.

ŻYWOTNOŚĆ I WYMIANA

Wydajne usuwanie zanieczyszczeń z pomocą filtra LIFAair LA21HEPA zagwarantuje jego regularna wymiana. Producent rekomenduje wykonać ją przynajmniej raz na 2 lata. Może jednak okazać się, że żywotność filtra się skróci – z reguły przyczynia się do tego użytkowanie oczyszczacza w bardzo zanieczyszczonym środowisku. Spadek skuteczności usuwania zanieczyszczeń oraz wydobywający się z urządzenia nieprzyjemny zapach to oznaki, które świadczą o tym, że filtr trzeba koniecznie wymienić. Stan jego zużycia można na bieżąco kontrolować dzięki stacji kontrolnej LIFAsmart dołączonej do zestawu wraz z oczyszczaczem.

Parametry techniczne
  • LIFAair

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij