Filtr Blueair Smoke Stop PRO BLAFPROSM

486,99 zł brutto

Dostępność:
Dostępny na zamówienie
Kod EAN:
689122002255
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
  Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
  Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł
Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Filtry SmokeStop zawierają granulki węglowe o wysokiej porowatości, chroniąc przed szkodliwymi substancjami gazowymi i usuwając unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia, takie jak chemikalia i środki czyszczące, lotne związki organiczne (LZO), smog, spaliny i dym.

W przeciwieństwie do podobnie wyglądających produktów oryginalne wkłady filtra Blueair są specjalnie zaprojektowane, aby utrzymać doskonałą wydajność przez długi czas bez naruszenia gwarancji.

Prosta wymiana

Gdy nadejdzie czas wymiany filtra (mniej więcej co sześć miesięcy), najpierw odłącz oczyszczacz powietrza od zasilania. Zdejmij kratkę wlotu powietrza po prawej stronie, aby uzyskać dostęp do filtra. Pociągnij jednocześnie klapki po obu stronach używanego filtra, aby zamknąć go jak książkę i wyjąć. Włóż nowy filtr, otwierając go jak książkę, do oczyszczacza powietrza – boki powinny zatrzasnąć się na swoim miejscu. Zamontuj ponownie kratkę wlotu powietrza i podłącz ponownie do zasilania. To łatwe.

GŁÓWNE FUNKCJE

Mniejsza gęstość

Nasza unikalna technologia filtracji HEPASilent™ pozwala na zastosowanie filtrów o mniejszej gęstości. Mniej gęste filtry wymagają mniejszego ciśnienia powietrza, co przekłada się na cichszą i bardziej energooszczędną pracę oczyszczaczy powietrza.

Usuwanie substancji chemicznych

Podczas badań dotyczących usuwania substancji chemicznych i gazów filtr Pro SmokeStop usunął ponad 92% formaldehydu z powietrza w ciągu jednej godziny¹.

¹Testy wydajności usuwania gazów przeprowadzane zgodnie z metodami opisanymi w chińskiej normie GB/T 18801-2008. 

Usuwanie alergenów i zarazków

Warstwa filtrująca pomaga zminimalizować unoszące się w powietrzu substancje, które mogą wywołać objawy alergii, usuwając 99,97% alergenów, takich jak pyłki, kurz, zarodniki pleśni oraz sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych dzięki technologii filtracji HEPASilent™.

Zatrzymuje cząstki na zawsze

Struktura filtra wychwytuje nawet najmniejsze cząstki i jest odporna na zatykanie, dzięki czemu można utrzymać maksymalny przepływ powietrza.

Parametry techniczne
  • Blueair
  • 34.9 x 20.5 x 9 cm
  • 1
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij