Filtr cząstek Blueair Particle Pro BLAFPROPA

Filtr cząstek Blueair Particle Pro BLAFPROPA

324,39 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
689122002262
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Załączniki
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Wysokowydajne filtry cząstek minimalizują obecność alergenów, wirusów i bakterii, dzięki czemu można cieszyć się zdrowszym powietrzem w pracy. W połączeniu z technologią filtracji HEPASilent™ nasze filtry usuwają 99,97% unoszących się w powietrzu cząstek o wielkości do 0,1 mikrona, w tym substancje zanieczyszczające, takie jak pyłki, kurz, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych, zarodniki pleśni, wirusy, bakterie, drobne cząstki dymu i wiele innych.

W przeciwieństwie do podobnie wyglądających produktów oryginalne wkłady filtra Blueair są specjalnie zaprojektowane, aby utrzymać doskonałą wydajność przez długi czas bez naruszenia gwarancji.

Prosta wymiana

Gdy nadejdzie czas wymiany filtra (mniej więcej co sześć miesięcy), najpierw odłącz oczyszczacz powietrza od zasilania. Zdejmij kratkę wlotu powietrza po prawej stronie, aby uzyskać dostęp do filtra. Pociągnij jednocześnie klapki po obu stronach używanego filtra, aby zamknąć go jak książkę i wyjąć. Włóż nowy filtr, otwierając go jak książkę, do oczyszczacza powietrza – boki powinny zatrzasnąć się na swoim miejscu. Zamontuj ponownie kratkę wlotu powietrza i podłącz ponownie do zasilania. To łatwe.

GŁÓWNE FUNKCJE

Mniejsza gęstość

Nasza unikalna technologia filtracji HEPASilent™ pozwala na zastosowanie filtrów o mniejszej gęstości. Mniej gęste filtry wymagają mniejszego ciśnienia powietrza, co przekłada się na cichszą i bardziej energooszczędną pracę oczyszczaczy powietrza.

Usuwanie alergenów i zarazków

Filtr cząstek usuwa unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia i alergeny, takie jak pyłki, kurz, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych, zarodniki pleśni, bakterie, wirusy, drobne cząstki dymu i wiele innych.

Zapobieganie rozwojowi bakterii i pleśni

Włókna filtra zapobiegają rozwojowi bakterii i pleśni, dlatego masz pewność, że nigdy nie przedostaną się one z powrotem do powietrza. 

Zatrzymuje cząstki na zawsze

Struktura filtra wychwytuje nawet najmniejsze cząstki i jest odporna na zatykanie, dzięki czemu można utrzymać maksymalny przepływ powietrza.

Parametry techniczne
  • Blueair
  • 34.9 x 20.5 x 6.4 cm
  • 0.4
Załączniki

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij