• Zapytaj o dostępność
Filtr główny Blueair HealthProtect 7400

Filtr główny Blueair HealthProtect 7400

405,69 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
689122015163
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
39,84 zł
 Gwarancja
+ 2 lata
56,10 zł
 Gwarancja
+ 3 lata
80,49 zł

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

SmartFilter to najbardziej zaawansowany filtr Blueair zapewniający najwyższą wydajność usuwania zanieczyszczeń. Technologia filtracji pozwala oczyszczaczom powietrza dostarczać znacznie więcej czystego powietrza przy niższym poziomie szumu i mniejszym zużyciu energii.

HEPASilent Ultra™ łączy w sobie filtrację elektrostatyczną i mechaniczną, aby usunąć 99,97% cząsteczek do rozmiaru 0,1 mikrona, unoszących się w powietrzu, takich jak: alergeny, kurz, pyłki, sierść, wirusy i bakterie, pleśń, lotne związki organiczne i zapachy. Aktywny naturalny węgiel kokosowy ma dużą powierzchnię adsorbującą i jest stosowany do skutecznego usuwania LZO (VOCs), substancji chemicznych i nieprzyjemnych zapachów.

Zoptymalizowany dla HEPASilent Ultra™

Filtry SmartFilter są specjalnie zoptymalizowane do stosowania w połączeniu z technologią HEPASilent Ultra™. HEPASilent Ultra™ dostarcza 50% więcej czystego powietrza, zużywa 55% mniej energii i zapewnia o 10% niższy poziom szumu niż tradycyjna filtracja HEPA.

ZALETY PRODUKTU

Usuwa zanieczyszczenia i alergeny

Usuwa unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia i alergeny, takie jak: pyłki, kurz, sierść zwierząt domowych, zarodniki pleśni, drobne cząsteczki dymu i inne. Struktura filtra jest odporna na zatkanie, co pozwala utrzymać maksymalny przepływ powietrza.

Skutecznie usuwa substancje chemiczne, LZO (VOCs) i nieprzyjemne zapachy

Aktywny naturalny węgiel kokosowy ma dużą powierzchnię adsorbującą i jest stosowany do skutecznego usuwania z powietrza substancji chemicznych, gazów, LZO (VOCs) i nieprzyjemnych zapachów domowych.

Cichy jak szept

Unikalna technologia filtracji HEPASilent™ łączy filtrację elektrostatyczną i mechaniczną, co pozwala na zastosowanie filtrów o mniejszej gęstości. Mniejsza gęstość umożliwia przepływ powietrza przez filtr przy niższym ciśnieniu, co przekłada się na cichszą pracę przy zachowaniu wysokiej wydajności filtrowania.

Inteligentny filtr

Wyposażony w inteligentny chip RFID do dokładnego monitorowania stanu filtra i automatycznego resetowania wskaźnika wymiany po zainstalowaniu nowego filtra. Inteligentny algorytm czujnika dokładnie oblicza stopień zanieczyszczenia powietrza i informuje, kiedy nadszedł czas na wymianę filtra (6-12 miesięcy). Gdy nadejdzie czas wymiany filtra, wskaźnik na urządzeniu zmieni kolor na czerwony, a aplikacja Blueair wyśle powiadomienie.

Składana konstrukcja

Nasze szwedzkie dziedzictwo inspiruje nas do stawiania jakości w centrum wszystkiego, co robimy. Składana konstrukcja filtrów umożliwia złożenie ich podczas wyjmowania, co pozwala zatrzymać kurz i zanieczyszczenia wewnątrz.

Efektywna filtracja wstępna

Oczyszczacz powietrza HealthProtect™ jest wyposażony w nadające się do czyszczenia filtry wstępne, które można wygodnie wyjąć w celu szybkiej konserwacji. Proces ten znacznie wydłuża żywotność filtra głównego.

Naturalnie antybakteryjny

Naturalnie antybakteryjne włókna polipropylenowe w filtrach Blueair zapobiegają rozwojowi bakterii i pleśni, dzięki czemu nasze filtry nigdy nie wprowadzają mikroorganizmów z powrotem do powietrza.

Kompatybilne modele:

Pasuje do modeli Blueair HealthProtect™: 7440i, 7470i.

Parametry techniczne
  • Blueair

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij