• Zapytaj o dostępność
Filtr węglowy Blueair BLAB3210 / Blue 411

Filtr węglowy Blueair BLAB3210 / Blue 411

194,31 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
689122008141
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Blueair BLAB3210 to filtr główny cząstek+węglowy do Blue 3210 i Blue 411. Dzięki warstwowej strukturze zapewnia niemal zupełne oczyszczenie powietrza. Wykorzystana w nim technologia HEPASilent™ sprawia, że urządzenie jest w stanie wychwycić co najmniej 99,97% zanieczyszczeń mechanicznych i drobnoustrojów oraz zanieczyszczeń gazowych. Jednocześnie zachowuje niską głośność pracy i energooszczędność.

Filtr główny cząstek+węglowy do Blue 3210/Blue 411 łączy:

filtr cząstek – zatrzymuje alergeny (m.in. pyłki, kurz, zarodniki pleśni, sierść), wirusy, bakterie i drobne cząstki dymu,

aktywny węgiel kokosowy – neutralizuje lekkie gazy, w tym m.in. lotne związki organiczne (LZO), chemikalia czy nieprzyjemne zapachy zwierząt domowych.

Specjalny projekt filtra sprawia, że może zatrzymać mikroskopijne cząsteczki o wielkości zaledwie 0,1 mikrona. Filtr nie zatyka się, zapewniając swobodny przepływ powietrza. Osiąga tym samym maksymalną wydajność.

Filtr główny cząstek+węglowy do Blue 3210/Blue 411 cechuje żywotność sięgająca 6 miesięcy (4380 godzin pracy). Dla wygody użytkownika urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by jego wymiana była naprawdę łatwa. Wystarczy otworzyć górną część oczyszczacza, wyjąć zużyty filtr, odkurzyć wnętrze i włożyć nowy model.

Producent dba o środowisko naturalne. Proponowane filtry do oczyszczaczy Blueair Blue 3210 i Blue 411 są wykonane z włókien polipropylenowych, a więc w pełni podlegają recyklingowi.

Filtr Blueair BLAB3210 zaprojektowany dla oczyszczaczy:

  • Blueair Blue 3210

  • Blueair Blue 411

ZALETY PRODUKTU

Żywotność filtra

Zalecamy wymianę filtra głównego co 6 miesięcy w przypadku używania urządzenia przez 24 godziny na dobę oraz regularne czyszczenie tkaniny filtra wstępnego, aby utrzymać optymalną wydajność oczyszczania powietrza.

Duża powierzchnia filtrująca

Prawie całą powierzchnię oczyszczacza stanowi zaawansowany filtr. Wychwytuje praktycznie każde zanieczyszczenie powietrza aż do rozmiaru wirusa.

Składany filtr 360°

Unikatowe, opatentowane rozwiązanie Blueair w postaci składanej ramki zmniejsza objętość opakowań o ponad połowę – dając znaczne oszczędności w transporcie i przechowywaniu.

Naturalnie antybakteryjny

Z natury antybakteryjne włókna polipropylenowe, zastosowane w filtrach Blueair, zapobiegają rozwojowi bakterii i pleśni, dzięki czemu nasze filtry nigdy nie wprowadzają drobnoustrojów z powrotem do powietrza.

Recykling

Zarówno ramka jak i wkład filtra wykonane są z przyjaznego środowisku polipropylenu, tego samego materiału co wszystkie nakrętki na butelkach plastikowych.

Parametry techniczne
  • Blueair

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij