• Zapytaj o dostępność
Filtr węglowy Blueair BLAB3410

Filtr węglowy Blueair BLAB3410

129,27 zł brutto

Dostępność:
Zapytaj o dostępność
Kod EAN:
689122013800
Producent:
Blueair
Gwarancja:
2 lata

Produkt niedostępny

Wpisz swój adres email, a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt znowu będzie dostępny

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Blueair BLAB3410 to filtr główny cząstek + węglowy do Blue 3410, który zapewnia blisko 100% oczyszczenie powietrza. Usuwa co najmniej 99,97% zanieczyszczeń, w tym pyłki, kurz, wirusy czy alergeny. Inteligentna technologia HEPASilent™ to nie tylko wydajniejsza praca urządzenia – dzięki mniejszej gęstości filtrów możliwe jest osiągnięcie niskiej głośności i energooszczędności.

Filtr główny cząstek + węglowy do Blue 3410 łączy w sobie:

filtr cząstek, który zatrzymuje substancje alergizujące (pyłki, kurz, zarodniki pleśni, sierść), wirusy, bakterie, drobne cząstki dymu,

aktywny węgiel kokosowy, który odpowiada za neutralizację lekkich gazów, w tym lotnych związków organicznych (LZO), chemikaliów, nieprzyjemnych zapachów zwierząt domowych czy zapachów gotowania. 

Jego struktura sprawia, że nie zatyka się, osiągając maksymalny przepływ powietrza. Specjalny projekt powstał z myślą o utrzymaniu najwyższej wydajności.

Filtr główny cząstek+węglowy do Blue 3410 cechuje żywotność sięgająca 6 miesięcy (4380 godzin pracy). Urządzenie wyróżnia bardzo łatwy system wymiany - wystarczy obrócić górną część oczyszczacza w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, wyjąć zużyty filtr, odkurzyć wnętrze i włożyć nowy wkład, a następnie zamontować górną część i uruchomić sprzęt.

Co ważne, filtr do oczyszczacza Blueair Blue 3410 można w całości poddać recyklingowi. Jest bowiem wykonany z włókien polipropylenowych. Jedyny ślad, jaki po nim zostaje w atmosferze, to powietrze.

Filtr Blueair BLAB3410 zaprojektowany dla oczyszczacza Blueair Blue 3410.

ZALETY PRODUKTU

Żywotność filtra

Zalecamy wymianę filtra głównego co 6 miesięcy w przypadku używania urządzenia przez 24 godziny na dobę oraz regularne czyszczenie tkaniny filtra wstępnego, aby utrzymać optymalną wydajność oczyszczania powietrza.

Duża powierzchnia filtrująca

Prawie cała powierzchnia oczyszczacza stanowi zaawansowany filtr. Wychwytuje praktycznie każde zanieczyszczenie powietrza aż do rozmiaru wirusa.

Składany filtr 360°

Unikatowe, opatentowane rozwiązanie Blueair w postaci składanej ramki zmniejsza objętość opakowań o ponad połowę – dając znaczne oszczędności w transporcie i przechowywaniu.

Naturalnie antybakteryjny

Antybakteryjne włókna polipropylenowe, zastosowane w filtrach Blueair, zapobiegają rozwojowi bakterii i pleśni, dzięki czemu nasze filtry nigdy nie wprowadzają drobnoustrojów z powrotem do powietrza.

Recykling

Zarówno ramka jak i wkład filtra wykonane są z przyjaznego środowisku polipropylenu, tego samego materiału co wszystkie nakrętki na butelkach plastikowych.

Parametry techniczne
  • Blueair

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij