Zwroty

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podawania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie powiadomienia do Sprzedawcy przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone w postaci elektronicznej pod adresem sklep@dombezwirusow.pl 

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy(kliknij tutaj)

Zakupiony towar należy zwrócić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania do Sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 

Konsument odsyła zakupiony towar na własny koszt pod adres:

Magazyn Sellpoint Sp. z o.o.

Ul. Annopol 4a

03-236 Warszawa

Zwracane produkty powinny być odesłane w oryginalnych opakowaniach w komplecie ze wszystkimi elementami. Zwrotowi nie podlegają filtry, jeżeli zostały rozpakowane i zamontowane w urządzeniu. 

Zwrot 100% wpłaconej należności przysługuje w przypadku oddania przez Konsumenta produktu, który nie posiada żadnych śladów użytkowania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego towaru. 

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij