Higrometr Venta

Higrometr Venta

161,79 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
4011143601104
Producent:
Venta
Gwarancja:
2 lata

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Higrometr Venta o wysokiej dokładności jest idealnym przyrządem do pomiaru temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Niezawodnie wykrywa i wyświetla nawet najmniejsze zmiany tych parametrów. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić klimat w swoim domu, aby zapewnić sobie komfort.

Urządzenia mierzą nie tylko wilgotność i temperaturę, ale także punkt rosy i temperaturę termometru mokrego. Te wartości wskazują, jak bardzo można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, zanim wilgotność wzrośnie.

Wszystkie wartości są stale monitorowane, a najnowsze wartości maksymalne i minimalne są zapisywane. Możesz stale obserwować wszystkie urządzenia i reagować na zmiany, wentylując pomieszczenie lub zwiększając ogrzewanie w razie potrzeby.

Higrometr ma elegancki wygląd. Ma wymiary 10 x 10 cm i głębokość 2,5 cm, dzięki czemu jest tak kompaktowy, że można go dyskretnie zainstalować prawie wszędzie.

Parametry techniczne
  • Venta
  • 12 × 4 × 17 cm
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij