Odkamieniacz Venta Reiniger 250 ml

Odkamieniacz Venta Reiniger 250 ml

39,84 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
4011143600503
Producent:
Venta
Gwarancja:
2 lata

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Odkamieniacz Venta Reiniger jest produkowany i butelkowany wyłącznie w Niemczech zgodnie z wysokimi wymaganiami jakościowymi.

Jest przyjazny dla środowiska, łagodny, bezwonny, bezbarwny i łatwo biodegradowalny. Oznacza to, że można go po prostu wylać do zlewu.

Regularne używanie środka do odkamieniania i czyszczenia urządzenia (co 6 miesięcy) gwarantuje doskonałe, higieniczne działanie i wieloletnią trwałość urządzenia. Ponieważ łagodny środek czyszczący został opracowany specjalnie do urządzeń Venta , nie uszkadza materiału, z którego są wykonane.

Jeśli planujesz zaprzestać używania urządzenia Venta przez dłuższy czas, zalecamy wyczyszczenie go przed przechowywaniem. W ten sposób możesz mieć pewność, że w środku nie pozostaną żadne, trudne do usunięcia później pozostałości.

STOSOWANIE ODKAMIENIACZA

Modele Original LW15 / LW25 / LW45, Comfort Plus LW25 / LW45, Original Connect LW15 / LW25 / LW45:

W celu dokładnego wyczyszczenia (co ok. 6 miesięcy), wlej całą zawartość butelki do świeżej wody i pozwól urządzeniu pracować na niskim poziomie przez około 2 godziny. Przewietrzyć pomieszczenie podczas czyszczenia, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów, które mogą wystąpić, jeśli urządzenie jest bardzo brudne. Następnie opróżnij brudną wodę i opłucz zbiornik i walce zimną wodą.

Modele  AW902, AH902, LW73, LW74, LW60T WiFi,  LPH60 WiFi:

Uruchom program czyszczenia, naciskając przycisk CLEANING na wyświetlaczu, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

Parametry techniczne
  • Venta
  • 6 × 5 × 14 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij