Dyfuzor olejków Stylies Elara - szary

Dyfuzor olejków Stylies Elara - szary

181,30 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
7640115592279
Producent:
Stylies
Gwarancja:
2 lata

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Kompaktowa, dyskretna, elegancka Elara niesie ze sobą radość z najpiękniejszych zapachów skrytych w niewielkim urządzeniu, które postawić możesz na biurku, kominku czy półce.

Estetyczna obudowa została zaprojektowana przez szwajcarskiego projektanta Fabiana Zimmerli.

W dyfuzorze możesz stosować zarówno olejki eteryczne lub zapachowe (kilka kropel na gąbkę), jak i trwałe, wysokiej jakości żele zapachowe Stylies (zalecane).

Urządzenie zostało również wyposażone w dodatkowe funkcje. Funkcja Aroma Wave oszczędza zużycie olejków i sprawia, że zapach jest lepiej wyczuwany w powietrzu. Dzięki niej dyfuzor może być włączony przez cały dzień (do 18 godzin), bez konieczności uzupełniania wody i olejków. Dyfuzor możliwy jest do zasilania z 3 źródeł, posiada także wbudowany timer.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Elara wytwarza z olejku lub żelu leciutką mikromgiełkę, która łączy się z cząsteczkami powietrza i roznosi zapach po całym pomieszczeniu, i dużym, i małym. Co więcej, zapach unosi się w powietrzu o wiele dłużej niż np. w przypadku kominka zapachowego. Bez podgrzewania, bez odparowywania – dzięki temu struktura substancji zapachowej pozostaje wciąż taka sama, co zapewnia jej znacznie większą trwałość!

Dyfuzor Elara można podłączać na kilka sposobów: USB, adapter, baterie AA (zwykłe i akumulatorki).

Regulacja czasu – funkcja timer (2 godziny pracy); funkcja interval (10 min. pracy i 20 min. przerwy). Elara pracuje tak, żeby to Tobie było wygodnie.

Silniejszy lub delikatniejszy zapach – dwa poziomy pracy: słabszy, dzięki któremu otrzymasz subtelny, delikatny zapach, oraz mocniejszy, który przyniesie intensywniejsze doznania.

Żele zapachowe Stylies

  • Formuła oparta na tzw. zimnej dyfuzji, na chwilę obecną najbardziej zaawansowanej technice uwalniania zapachów

  • Trwały, uwalniany sukcesywnie aromat, dzięki czemu możesz się nim cieszyć nawet 30 dni bez konieczności wymiany wkładu!

  • Biodegradowalny

  • Bezpieczny

  • Estetyczne, aluminiowe pudełko ucieszy najwybredniejsze gusta

  • Certyfikat IFRA (International Frangrance Association), stowarzyszenia, którego celem jest tworzenie reguł i zasad produkcji i stosowania substancji zapachowych

  • Odpowiednie do dyfuzora Stylies Elara

  • Zawartość opakowania: 60 g

*Żele zapachowe dostępne oddzielnie, nie stanowią one przedmiotu sprzedaży tej oferty.

Parametry techniczne
  • Stylies

Proponowane dla Ciebie

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij