Termometr bezdotykowy na podczerwień INTEC HM-686

Termometr bezdotykowy na podczerwień INTEC HM-686

109,76 zł brutto

Dostępność:
Dostępny
Kod EAN:
5905279077652
Producent:
Boneco
Gwarancja:
2 lata

Darmowa wysyłka
Wysyłka w ciągu 24h
Opis
Parametry techniczne
Opinie
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Termometr bezdotykowy na podczerwień INTEC HM-686 to urządzenie, które w łatwy sposób zmierzy temperaturę ciała oraz obiektu. Innowacyjny czujnik podczerwieni pozwala w ciągu kilku sekund dokonać bezpiecznie pomiaru temperatury.

Termometr jest niezwykle prosty w użyciu. Użytkownik może wykonać pomiar temperatury ciała oraz obiektu - wystarczy tylko przesunąć jeden przycisk!

Termometr sygnalizuje gorączkę za pomocą czerwonego podświetlenia wyświetlacza i 10 krótkich dźwięków. To proste rozwiązanie dla osób niewidzących, z wadami wzroku i/lub w podeszłym wieku.

Po uruchomieniu termometr wyświetla ostatni pomiar temperatury przez dwie sekundy, a po przejściu w tryb pamięci można odczytać 30 ostatnich pomiarów.

Termometry bezdotykowe na podczerwień firmy INTEC HM-686 można stosować również do mierzenia temperatury wody czy posiłku, który właśnie zamierzamy podać małemu dziecku.

Termometr, mierzy ciepło podczerwieni emitowanej przez powierzchnię skóry lub przedmiotu. Sam termometr nie wytwarza żadnej energii podczerwieni, jest więc bezpieczny w użyciu. Urządzenie wyłącza się automatycznie po krótkim czasie bezczynności. Jeśli nie zamierzamy używać urządzenia przez dłuższy czas, należy wyjąć z niego baterie by niepotrzebnie nie eksploatować baterii.

CECHY PRODUKTU

  • Termometr nadaje się do użycia w placówkach, a także dla indywidualnych użytkowników

  • Zakres pomiaru temperatury: Tryb ciała: 32,0-42,9 °C, Tryb obiektu: 0-100 °C

  • Termometr posiada wyświetlacz LCD, który podświetla się na: zielono - po uruchomieniu oraz, gdy mierzona temperatura wynosi poniżej wartości 37,5°C, czerwono - po zakończeniu pomiaru przez pięć sekund, jeśli wynik będzie powyżej lub równy 37,5 °C.

  • Pamięć ostatniego pomiaru oraz 30 ostatnich odczytów

  • Termometr posiada sygnały dźwiękowe

  • Odległość termometru od czoła powinna wynosić nie więcej niż 5 cm

Parametry techniczne
  • Boneco
SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij