Oczyszczacze powietrza Electrolux dają Ci komfort oddychania czystym powietrzem w każdej przestrzeni. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach biurowych czy salach konferencyjnych. Skutecznie filtrują powietrze, wychwytując kurz, sierść i roztocza, a także chorobotwórcze drobnoustroje, zarodniki pleśni oraz pyły zawieszone PM10 i PM2.5, będące głównymi składnikami smogu. Oczyszczacze powietrza Electrolux szczególnie polecane są alergikom i osobom narażonym na rozwój chorób układu oddechowego, gdyż codzienne oddychanie czystym, rześkim i pozbawionym szkodliwych zanieczyszczeń powietrzem przyczynia się do polepszenia samopoczucia oraz stanu zdrowia.

Innowacyjny oczyszczacz powietrza Electrolux wykorzystuje nowoczesne, ekologiczne i skuteczne rozwiązania, dbając o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie

Tym, co wyróżnia markę Electrolux na tle konkurencji, jest dbałość o zrównoważony rozwój i dążenie do kształtowania lepszego środowiska do życia. Oczyszczacze powietrza Electrolux są wysoce energooszczędne, a przez to przyjazne środowisku i tanie w eksploatacji. Uwzględniając powierzchnię pomieszczenia oraz objętość czystego powietrza wytwarzanego w ciągu jednej minuty, oczyszczacze szwedzkiego producenta sprzętu AGD cechują się wysokim wskaźnikiem czystości dostarczonego powietrza (CADR). 

Wieloetapowa filtracja powietrza niemal całkowicie niweluje szkodliwe zanieczyszczenia obecne w Twoim najbliższym otoczeniu. Filtry wykorzystywane w oczyszczaczach powietrza Electrolux posiadają wbudowany chip, który odpowiada za analizowanie wydajności i poziomu zużycia filtra. System automatycznie poinformuje Cię o konieczności wymiany filtra na nowy. Na szczególną uwagę zasługuje także wykorzystanie unikalnej technologii AirSurround, która dzięki spiralnemu przepływowi powietrza, zapewnia równomierne jego rozprowadzenie w całej przestrzeni.

Jak działa oczyszczacz powietrza Electrolux? Filtr wstępny wychwytuje zanieczyszczenia takie jak kurz, sierść, włosy, pył lub okruchy. Pierwsza filtracja stanowi także zabezpieczenie pozostałych filtrów urządzenia przed nadmiernym zanieczyszczeniem. Filtr HEPA odpowiada za neutralizację najmniejszych cząstek zanieczyszczeń, takich jak wirusy, bakterie oraz zarodniki pleśni. Eliminuje także niebezpieczne dla zdrowia pyły zawieszone PM2.5 i PM10, będące głównymi składnikami smogu. Za ostatni etap filtracji powietrza odpowiada filtr węglowy, pochłaniający nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, a także szkodliwe gazy.

Electrolux – oczyszczacz powietrza z funkcją cichej pracy w trybie automatycznym

Oczyszczacze powietrza Electrolux należą do najcichszych urządzeń tego typu dostępnych na światowym rynku. Ich głośność zaczyna się od 16 dB, co pozwala wykorzystywać je w przestrzeniach, w których cisza jest szczególnie ważna. Niezwykle cicha praca oczyszczacza powietrza Electrolux pozwala zastosować go np. w sypialni, gdzie zapewni Ci zdrowy i spokojny sen w pozbawionej zanieczyszczeń przestrzeni. Funkcja trybu automatycznego sprawia, że urządzenie samodzielnie analizuje poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniu i dostosowuje do niego moc pracy bez potrzeby manualnej regulacji. 

Innowacyjne oczyszczacze powietrza Electrolux powstały z myślą o podniesieniu jakości życia w środowisku narażonym na występowanie szkodliwych związków, alergenów, dymu oraz smogu. Dzięki kompaktowej, minimalistycznej formie, doskonale wpasują się w aranżację każdego wnętrza, nie zaburzając jego estetyki. Funkcja blokady rodzicielskiej sprawia, że urządzenia są w pełni bezpieczne także przy najmłodszych domownikach i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pokojach dziecięcych. Zastosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań sprawia, że każdy oczyszczacz powietrza Electrolux dostępny w naszej ofercie oferuje rześkie i pozbawione zanieczyszczeń powietrze, przyczyniając się do polepszenia Twojego samopoczucia i stanu zdrowia. 

Zobacz również:

Oczyszczacze powietrza Winix

Oczyszczacze powietrza Warmtec

Oczyszczacze powietrza Wells

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij