Oczyszczacze powietrza Stylies

Oczyszczacz powietrza Stylies Hercules Oczyszczacz powietrza Stylies Hercules
 • Zapytaj o dostępność

Oczyszczacz powietrza Stylies Hercules

Zapytaj o dostępność
 • Powierzchnia (m2)96
 • Przepływ powietrza (m³/h)750
 • Funkcja nawilżanianie
 • Maksymalny poziom głośności (dB)66
Oczyszczacz powietrza Herkules zachwyca swoją ogromną wydajnością. Będziesz także entuzjastycznie nastawiony do wszystkich jego innych funkcji, którymi oczywiście można sterować z dowolnego...
3328,46 zł netto 3 328,46 zł
Wyprzedany

W dobie dbania o środowisko warto zadbać o jakość otoczenia w Twoim domu czy biurze. Oczyszczacz powietrza Stylies to gwarancja skutecznego usuwania zanieczyszczeń oraz inteligentnych funkcji, które dostosowują się do Twoich potrzeb. To rozwiązania z zaawansowaną technologią filtracji, zapewniające jednocześnie oszczędną i wydajną pracę. Przejmij kontrolę tym, czym oddychasz, wybierz markę Stylies i poznaj oczyszczacze powietrza z kurzu. Bądź o krok dalej w dbałości o zdrowie i komfort swoich bliskich.

Oczyszczacz powietrza Stylies – poznaj lepiej jego specyfikację

Oczyszczacze powietrza Stylies to wyrafinowane rozwiązania dla świeżego powietrza. Specyfikacja tego urządzenia jest imponująca:

 • zalecany do pomieszczeń o powierzchni do 96 m² lub 240 m³,

 • oferuje 6 poziomów mocy, od 351,2 m³/h do 751 m³/h cyrkulacji powietrza,

 • wyposażony w tryby automatyczny, nocny i maksymalnej prędkości.

To tylko kilka atutów urządzeń marki Stylies, ponieważ te oczyszczacze to wszechstronność w czystej formie. Dodatkowo zaawansowany system filtracji pozwala cieszyć się kompletnym brakiem zanieczyszczeń. Składa się na niego:

 • podwójny filtr wstępny,

 • filtr z węglem aktywnym

 • filtr HEPA 12

To wszystko gwarantuje doskonałą jakość powietrza. Z funkcjami takimi jak timer, blokada dziecięca czy wskaźnik wymiany filtra, a także obsługą poprzez aplikację mobilną. Oczyszczacze Stylies sprawdzają się jako inteligentne rozwiązanie dla zdrowego domu. Dodaj do tego cichą pracę, oszczędny silnik prądu stałego i funkcję jonizacji, a otrzymasz niezawodne narzędzie do komfortowego życia bez wirusów.

Stylies – renomowane oczyszczacze powietrza z kurzu i wiele więcej dla domu bez wirusów

Stylies to oczyszczacze powietrza do sypialni, pokoju dziecięcego oraz dla alergików. Stanowią synonim nie tylko doskonałej jakości, ale również zaawansowanej technologii usuwania zanieczyszczeń. Oczyszczacze Stylies skutecznie eliminują kurz i zwalczają wirusy, tworząc w domu środowisko wolne od zagrożeń.

Jako sklep z oczyszczaczami i nawilżaczami powietrza wiemy, jak ważne jest to, by dbać o swój układ oddechowy. Jeśli borykasz się z częstymi infekcjami i chcesz poprawić swoje otoczenie, postaw na dom bez wirusów razem z nami. Oferta obejmuje:

Dzięki oczyszczaczom Stylies możesz cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem w swoim domu i bez obaw możesz wziąć głęboki oddech. To niezawodne rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale także przewyższają oczekiwania użytkowników, zapewniając spokój i komfort w codzienności. Stylies to nie jedyne oczyszczacze powietrza z kurzu, jakie możemy zaproponować. Sprawdź także:

Zapewnij swoim domownikom bezpieczeństwo każdego oddechu i wybierz oczyszczacze powietrza Stylies.

SzukajTelefonKonto użytkownikaLista życzeńLista życzeńFacebookInstagramYoutubePołożenieEmailPorównajPDFPDFLista życzeńFAQOcenaOcenaOcenaBank iconClock iconFacebookPinterestPinterestAdresAdresObniżkaUdostępnij