copy of Oczyszczacz Powietrza Boneco P500 z funkcją Aromaterapii

zł1,015.45 with tax

Reference
8806318200079
Brand :
Wells
Warranty
2 years
Availability
Dostępny

EasyProtect Extended Warranty®

Get up to 3 years of additional protection for your equipment find out more
   
         
  Warranty
basic
zł0.00
  Warranty
+ 1 year
zł72.36
  Warranty
+ 2 years
zł104.88
  Warranty
+ 3 years
zł145.53
Grade:
0/5 (0 reviews)
Add to compare 0 Ask for a product
 • Color
  biały
 • Powierzchnia oczyszczania max (m2)
  19.8
 • Przepływ powietrza max (m³/h)
  156
 • Funkcja nawilżania
  nie
 • Jonizacja
  nie
 • Pobór energii max (W)
  25
 • Poziom głośności max (dB)
  44.4

Description

Oczyszczacz Powietrza Boneco P500 z funkcją Aromaterapiialt
 

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU
 
Oczyszczacz powietrza BONECO P500 to nowoczesna technologia, która powstała by tworzyć zdrową i komfortową atmosferę w domu czy w biurze. Boneco P500 to również wysoka jakość komponentów i materiałów oraz świetny design, sprawiający, że urządzenie idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Kilkustopniowy system filtrów wyłapuje nawet najmniejsze cząstki zanieczyszczeń powietrza, przekazując do pomieszczeń zdrowe, czyste powietrze.

Oczyszczacz BONECO P500 można dostosować do indywidualnych potrzeb wybierając zestaw dodatkowych filtrów do pracy w trybach:
BABY –idealny dla rodzin z dziećmi;
SMOG – dla mieszkańców miast i palaczy;
ALLERGY – jak nazwa wskazuje, dla alergików.

 
Standardowo w urządzeniu znajduje się filtr ALLERGY.
Dedykowana powierzchnia pracy oczyszczacza Boneco P500 uzależniona jest od rodzaju zastosowanego filtra i wielokrotności wymian powietrza na godzinę. Przy najwyższej, rekomendowanej przez wysokie szwajcarskie standardy, czterokrotnej wymianie powietrza na godzinę, rekomendowana powierzchnia oczyszczania to: filtr ALLERGY do 26 m², filtr BABY do 23 m², filtr SMOG do 29 m². Przeliczając to na m³: filtr ALLERGY do 65 m³, filtr BABY 58 m³ , filtr SMOG 72 m³.

 
Profesjonalny oczyszczacz powietrza BONECO Air Purifier P500 otrzymał ATEST HIGIENICZNY Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego (NIZP-PZH).
 
Wysoka jakość, funkcjonalność i skuteczność to kluczowe cechy produktów szwajcarskiego producenta Boneco. Cechy te oparte są na udoskonalanych przez lata technologiach i innowacjach, które mają na celu nieustanne poprawianie jakości powietrza w pomieszczeniach a tym samym poprawę naszego samopoczucia.
alt
   
   
alt OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z TRZEMA POZIOMAMI FILTRACJI

BONECO P500 to technologia zapewniająca:
» redukcję bakterii, wirusów, alergenów, pleśń
» redukcję nieprzyjemnych zapachów
» poprawę samopoczucia użytkowników.

To urządzenie gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza dzięki 3 poziomom filtracji powietrza. Wydajność czyszczenia, cząsteczki (CADR):
» 258 m³/h (filtr ALLERGY)
» 226 m³/h (filtr BABY)
» 295 m³/h (filtr SMOG)
» Przepływ powietrza: 300 m³/h.
   
   
FUNKCJE WYŚWIETLACZA

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego i wygodnego wyświetlacza elektronicznego.

Czytelny wyświetlacz elektroniczny z prostymi funkcjami:
» możliwość ustawień poziomów pracy wentylatora
» tryby: AUTO, SLEEP
» wskaźnik jakości powietrza
» timer
» wskaźnik zużycia filtra, informuje o konieczności jego wymiany.

Urządzenie wyposażone jest także w pilot i sterowanie cyfrowe.
alt
   
   
alt FUNKCJE DODATKOWE OCZYSZCZACZA:
 
Oczyszczacz powietrza BONECO P500 wyposażony jest w sterowanie cyfrowe, sterowanie poziomem wentylatora, oraz funkcję aromaterapii. Ponadto ma wbudowane tryby AUTO i SLEEP.

Wskaźnik jakości powietrza
Jakość powietrza prezentowana jest na wyświetlaczu w postaci 8 segmentów. Im lepsza jakość powietrza, tym więcej segmentów jest wyświetlanych w kolorze białym.

Ręczne sterowanie poziomem wentylatora
Poziom pracy wentylatora BONECO P500 można kontrolować ręcznie, np. jeśli chcesz, aby powietrze było dokładnie oczyszczone w możliwie najkrótszym czasie.

Funkcja aromaterapii
Oczyszczacz powietrza BONECO P500 wyposażony jest w pojemnik na zapachy, dzięki któremu oczyszczone powietrze które wydostaje się z urządzenia można wzbogacić wybranym przez siebie, ulubionym zapachem. Jest to dodatkowa funkcjonalność, z której możemy korzystać lub nie. Włączanie tej funkcjonalności jest bardzo intuicyjne. Robimy to uzupełniając pojemnik do dodawania zapachów, który znajduje się z tyłu oczyszczacza powietrza BONECO P500. Uzupełnianie pojemnika jest proste, wystarczy krótko nacisnąć pojemnik na zapach aby go odblokować, następnie wyjąć pojemnik, uzupełnić aromatem i wsunąć tak aby zatrzasnął się na swoim miejscu.

Funkcja timera
Funkcja timera pozwala określić, jak długo oczyszczacz BONECO P500 powinien pracować, zanim wyłączy się automatycznie (timer wyłączenia). Alternatywnie można określić czas po którym urządzenie powinno się włączyć automatycznie (timer włączenia). Maksymalny czas ustawień timera wynosi 19 godzin. Dzięki tej funkcjonalności, po powrocie do domu będzie czekał na nas idealny klimat na odpoczynek i relaks.
   
   
PROGRAMY OCZYSZCZANIA POWIETRZA I TRYBY PRACY

Boneco P500 ma możliwość wyboru dwóch trybów pracy, z uwagi na preferencje użytkownika:
 
» Tryb pracy „Auto” – jest to tryb który uruchamia się automatycznie, wbudowany czujnik i tryb auto dostosowują wydajność urządzenia do jakości powietrza w pomieszczeniu, osiągając optymalny efekt.
 
» Tryb pracy „Sleep” – polecany dla osób które podczas snu cenią sobie ciszę. W trybie „Sleep” wentylator pracuje na najniższym poziomie, aby utrzymać jak najniższy poziom hałasu. To ustawienie sprawdza się szczególnie w sypialni, czy w pokoju dziecięcym.
alt
   
   
alt SPOSOBY FILTRACJI:

Filtracja powietrza w systemie zintegrowanej filtracji HYBRID, zastosowanej w oczyszczaczu powietrza
Boneco P500 składa się z 3 stopni filtrowania:
» filtra wstępnego,
» wysokowydajnego filtra HEPA,
» filtra węglowego.

 
Powietrze zasysane z pomieszczenia najpierw przechodzi przez filtr wstępny, który zatrzymuje włosy, sierść zwierząt domowych, kurz i inne większe zanieczyszczenia. Na kolejnym etapie zintegrowany filtr HYBRID, składający się z filtrów z wykorzystaniem aktywnego węgla oraz wysokowydajnego filtru HEPA wyłapuje niemal wszystkie wirusy, bakterie, pyłki i pochłania nieprzyjemne zapachy. Dostępne są dodatkowe filtry do oczyszczacz powietrza Boneco P500, które można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Są to filtry ALLERGY, BABY i SMOG.

JAK DZIAŁA SYSTEM AIR PURIFIER?

System oczyszczania Air Purifier zastosowany w urządzeniach Boneco, w tym również w oczyszczaczu powietrza Boneco P500, to technologia oparta na zintegrowanym systemie filtracji, na który składają się:
» wysokosprawne filtry powietrza HEPA
» filtry z węgla aktywnego.

 
Oczyszczacze powietrza z filtrem HEPA i z filtrem węglowym zatrzymują nawet najmniejsze cząsteczki, aby dostarczać czyste i zdrowe powietrze do pomieszczenia. To czyni oczyszczacze powietrza Boneco rozwiązaniem idealnym dla alergików. Taki system oczyszczania powietrza zmniejsza ilość alergenów, pyłków, cząsteczek kurzu, włosów zwierząt, roztoczy, dymu papierosowego i innych zapachów w powietrzu do absolutnego minimum
   
   
WYGODNE FUNKCJONALNOŚCI
UŁAWIAJĄCE UŻYTKOWANIE:

Urządzenie P500 wyposażone jest w czytelny wyświetlacz elektroniczny z prostymi funkcjami, w tym z informacją o konieczności wymiany filtra. Dla wygody w zestawie znajduje się funkcjonalny i intuicyjny pilot do zdalnego sterowania.

Łatwe czyszczenie filtra wstępnego
Filtr wstępny zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się kurzu z powietrza zasysanego do BONECO P500. Należy go czyścić za pomocą odkurzacz, lub myć pod bieżącą wodą.

Czujnik cząsteczek
Czujnik cząstek wykrywa ilość brudu w powietrzu w pomieszczeniu, analizując przepływający strumień powietrza. Nagromadzone zanieczyszczenia mogą wpływać na dokładność pomiaru. Dlatego należy go regularnie czyścić.

Boneco P500 ma możliwość wyboru dwóch trybów pracy „Auto” i „Sleep”.
» Tryb pracy „Auto” – jest to tryb który uruchamia się automatycznie, wbudowany czujnik i tryb auto dostosowują wydajność urządzenia do jakości powietrza w pomieszczeniu, osiągając optymalny efekt.
» Tryb pracy „Sleep” – w trybie „Sleep” wentylator pracuje na najniższym poziomie, aby utrzymać jak najniższy poziom hałasu. To ustawienie sprawdza się szczególnie w sypialni, czy w pokoju dziecięcym.
alt
   
   
ZALETY OCZYSZCZACZA  
» Wysoka wydajność wymiany powietrza 295m³/h co przy czterokrotnej wymianie powietrza w ciągu godziny (wysokie standardy szwajcarskie) doskonale oczyści powietrze w pomieszczeniach do 29m². Z filtrem SMOG, maksymalna dedykowana powierzchnia to 60 m².
 
» Może być sterowany za pomocą pilota, posiada kilka poziomów pracy wentylatora.
 
» Absolutnie cichy, działa bezgłośnie na najniższych obrotach dlatego może być stosowany także z powodzeniem w biurach i miejscach pracy.
 
» Trzy filtry główne do wyboru z dodatkową wyspecjalizowaną warstwą filtracyjną- antysmogową, antyalergiczną lub enzymową.

» Całoroczne zastosowanie
 
» Usuwa nawet najmniejsze zanieczyszczenia z powietrza, aż do 99,97%
 
» System filtrów (HEPA + węglowy) zatrzymuje cząstki o wielkości powyżej 0,3 mikrona
 
» Usuwa nieprzyjemne zapachy np.: dym papierosowy, zapachy gotujących się potraw, zapachy zwierząt domowych.

» Automatyczna regulacja jasności wyświetlacza

» 5 poziomów pracy wentylatora

» Pojemnik na olejki zapachowe do aromaterapii
» Wskaźnik jakości powietrza (8 stopniowa skala)

» Wskaźnik wymiany filtra na nowy

» Filtr wstępny – zmywalny, kaseta z filtrem Hepa pokryta wyspecjalizowaną warstwą Filtracyjną oraz filtrem węglowym

» Red Dot Design Award – nagroda w prestiżowym konkursie.

» Urządzenie w szczególności dedykowane dla rodzin z dziećmi, alergików i astmatyków a także mieszkańcom dużych miast.

» Cicha praca urządzeń, wygodne przenoszenie

» Bezpieczny dla dzieci.

» Przepływ powietrza: 300 m3/h

» Automatyczna praca (tryb ATUO)

» Niski pobór energii – 30 W

» Timer ON/ Timer OFF
 

 

Product Details

 • Wells
 • 8806318200079
 • wolnostojący
 • 642 x 450 x 224 mm
 • biały
 • 5
 • 25
 • tak
 • 44.4
 • nie
 • nie
 • tak
 • nie
 • nie
 • 19.8
 • 156
 • nie

Attachments

Karta produktu AL106 Download

Reviews (0)

Related Products

Search iconPhone iconUser iconWishlist iconWishlist iconFacebook iconInstagram iconYoutube iconLocation iconMail iconCompare iconPdf iconPdf iconwishlist iconFAQ iconStar icon filledStar iconStar icon - halfBank iconClock iconFacebook share iconPinterest share iconPinterest share iconAddress iconAddress iconDiscount iconShare icon